Straplez Takım

Straplez sütyen takımları özel kıyafetleriniz altında rahatlıkla kullanılabilecek askısız sütyen modelidir. Omuz ve sırt dekolteli elbiselerin altında fazlasıyla kullanılan straplez sütyen modelleri özel zamanlarda fazlasıyla tercih edilir. Abiye veya düğün kıyafetlerinin yanı sıra gelinlik altınada kullanılabilmektedir.

Straplez Sütyen Takım

Straplez sütyen takımı sütyen ve külot olarak 2 parça halinde satılmaktadır. Kapıda ödeme imkanı ve peşin fiyatına 3 taksit imkanı ile satılan straplez askısız sütyen modelleri ücretsiz olarak adresinize kargolanır.

Askısız Sütyen Takım

Askısız sütyen takımları ile elbise altındaki sütyen izlerinden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Askısız yapısı ile göğüslerinize tutunan sütyen modeli abiye altında müthiş bir görünüm almaktadır. Destekli modelleri ile daha dolgun göğüslere sahip olup askılardan kurtulabildiğiniz gibi desteksiz modellerini minimizer toparlayıcı sütyen olarak kullanıp güyük veya sarkık göğüsleri toparlayabilirsiniz.

Elbise altına askısız sütyen takım

Elbise altına askısız sütyen takımları her tür kıyafetinizle beraber kullanılabilir. T-shirt, gömlek, abiye ve bu tarzda dekolteleri olan kıyafetlerinizin altında rahatlıkla kullanbilirsiniz.

Abiye Altına Sütyen Takım

Abiye altına sütyen takımları genellikle 2 parça halinde olup sütyen ve külot şeklinde paketlenmektedir. Beğendiğiniz renk ve bedeni rahatlıkla bulabileceğiniz straplez sütyen modelleri camasirkazani.com ile aynı gün kargolanır.

Omuzda iz yapmayan sütyen takımları

Askısız sütyen modelleri isteğe göre askıları çıkarılıp takılırken omuzda bırakılan izlerin önüne geçmek için askısız olarak çok daha fazla tercih edilirler.

Bu kategoride ürün bulunamadı.