atlet-kilot-takımlari

Göster:
Sırala:

Derya Kurşun Atlet Külot Takım 821

Derya Kurşun Atlet Külot Takım 821 - trd_dk_0001402 - -..

35,90 TL

Derya Kurşun Atlet Külot Takım 822

Derya Kurşun Atlet Külot Takım 822 - trd_dk_0001404 - -..

35,90 TL

atlet-kilot-takımlari

Atlet Takımları

Atlet takımları sağlık açısından dermatolojik onaylı, nefes alan, esnek, rahat ve kullanışlı olduğu kadar şık ve zarif modellerden oluşmaktadır.


Kadın atlet takımı, atlet takımları, atlet külot takımı, dantelli atlet takım, güpürlü atlet takım, atlet şort takım, fantezi atlet külot takım, likralı atlet takım

Atlet Külot Takımları

Cilt sağlığı ve bakımı için günlük olarak cilde temas eden atlet takımları ve külotların üretim maddesi, elastikiyeti, nem tutma özelliği ve hava geçirgenliği önemlidir. İçindeki pamuk ve bitki lifli dokusu hijyen sağlarken elastik madde yapısı da kadınların rahatça hareket etmesini sağlar. Siyah takım, beyaz takım, düz takım, desenli renkli çiçekli ya da kelebekli, mor ekru krem takımlar mevcuttur. Düz ve desenli modeller için www.camasirkazani.com sitesinden daha ayrıntılı bilgiye ulaşılabilir. 

Çeyiz Seti Gelin Atlet Külot Takım

Hareketleri kısıtlamayan, içinde hem rahat edebileceğiniz hem de zarif hissedeceğiniz atlet takımları tercih edilmelidir. Sağlıklı malzeme ile üretilen tekstil ürünleri nefes alarak cildi ferah tutar. 

Fransız dantelli gelinlik modellerinden esinlenilerek tasarlanan atlet külot takımı modelleri oldukça zariftir. Rengi ve dokusu ile hem saflığı hem de kadınsılığı barındırmaktır. Her genç kızın çeyizinde ve yeni gelinlerin sandığında ekru zarif atlet takımları bulunmalıdır.

Dantelli Atlet Külot Takım

Gelinlerin ve gelin adayların en çok tercih ettiği modeller ekru ve beyaz dantelli takımlardır.  Jakarlı dantelli, güpürlü takımlar oldukça cezbedicidir. Fransız danteli desten ve tekniklerinin ilham alınarak geliştirilmiş ve modernize edilmiştir. Hem günlük kullanım için oldukça esnek ve rahat hem de oldukça zarif ve şıktır. Tüm atlet takımları modellerinde S, M, L, XL olmak üzere beden seçenekleri vardır. 

Atlet Şort Takımları 

Evde şık olabilmek hayat enerjinizi pozitif yönde değiştirir. İç giyim ve pijamaların şık olması kadının bakımlı olması aile içi şefkati ve huzuru arttırır. İnce askılı, geniş askılı, sıfır yaka sıfır kol, ip askılı modeller evde şıklık ve özen sağlar. Farklı renk ve modeller bulunmaktadır. Farklı tarzda, pamuk, saten, düz, dantelli gibi çok çeşitli modeller evde şıklık ve zarafet yaratır. Şortlu atlet takımı seçenekleriyle hem şık bir kombinasyondur, aynı zamanda pijama olarak da kullanılır.

Şifon Atlet Şort Takımları

Evde şık bakımlı olmak, rahat giysiler giyerken aynı zamanda özenli ve bakımlı olmak kişinin hayat kalitesini arttırmakta ve özgüvenini yükseltmektedir. Bunun için dışarıda gösterilen özen kadar hatta daha fazla özen ve bakım ev giysilerinde gösterilmelidir. Atlet takımları ve iç çamaşırlar kişinin cildine en çok temas eden ürünler olduğu için hem fiziksel sağlık hem de kendini hoş hissetme gibi psikolojik olarak olumlu etkileri olan ürünler tercih edilmelidir. 

Puantiyeli ve figür baskılı, desenli ürünler sıkça tercih edilmektedir. Desenli modellerin yanı sıra atlet takımları desensiz, baskısız, düz renkli olabilir. Danteller ve güpürler ise her zaman vazgeçilmezdir. Dantelli atlet takımları günün 24 saati her alanda kullanıma uygundur. 

Fantezi Atlet Takımı

Gece kıyafetİ ve yatak giysileri bir kadının dişiliğini ön plana çıkaran giysilerdir. Daha kadınsı hissettiren bu tür giysiler kadınlık hormonlarının daha aktif çalışmasına katkı sağladığı için çokça tercih edilmektedir. Bu ürünler saten, parlak kumaş, deri, pamuklu gibi farklı malzeme seçenekleri olarak hazırlanmıştır. 

Fantezi atlet takımları modellerinde dantel ve tül detaylar vazgeçilmezdir. Ayrıca atlet tanga gibi kışkırtıcı bir parça ile birleşerek farklı bir boyuta atlar. 

Güzellik ve bakım içten başlar, atlet takımları ve iç giyim ne kadar özenli olursa bir kadının özgüveni o kadar yüksek olur. Siz de yeni bir başlangıç için www.camasirkazani.com sitemizden farklı modelleri inceleyebilirsiniz.