Jüpon Modelleri

Göster:
Sırala:

Doreanse 13001 Elbise Altına Jupon

Doreanse 13001 Elbise Altına Jupon - trd_drns_13001_000015 - -..

59,90 TL

Doreanse 13002 Jupon

Doreanse 13002 Jupon - trd_drns_13002_000015 - -..

79,90 TL

Jüponlar, kolayca “iç etek” olarak tanımlanabilecek, giyilen kıyafetle tümlük sağlayan, etek veya elbisenin bedene yapışmaması, içi göstermemesi amacıyla kadınlar tarafından tercih edilen bir iç giyim ürünüdür. Diğer birçok kıyafet ve iç giyim ürünü gibi Jüpon ismi de Fransızcadan gelmektedir. Türkçemizde jipon şeklinde de adlandırılan bu ürünün doğru adının Jüpon olduğunu söylemekte fayda var. Kadınların jüponla tanışıklığı ortaçağın sonlarına uzanır. O yıllarda eteğin görkemini vurgulamak amacıyla kullanılan jüponlar, 20.yy’a gelindiğinde sıradan bir iç etek fonksiyonuyle varlığını sürdürüştür.

Jüpon Modelleri

1900’lü yılların moda rüzgarları jüpon kullanımı üzerinde önemli bir etki yaratmıştır. O yıllara kadar giyilen eteklere kabarık, hoş bir form veren jüponlar, dar, kısa etek modasının gelişiyle önemini yitirmiştir.Ancak 1950’ler kabarık, uzun etek modasını geri getirdiğinde jüponlar yeniden hatırlanır ve gardıroplarda yerini alır.

Jüpon Nedir

Günümüze gelindiğinde jüpon ve topluzon kullanımı daha fazla kıyafetin rahat bir biçimde taşınmasına yardımcı bir fonksiyon taşır. Etek ya da elbisenin güneşte ya da yoğun ışıkta içi göstermesi, kıyafetin estetiğine zarar verir ve kötü bir görüntü oluşturur. Jüpon bu tür olası sorunları yok eden bir yardımcıdır. Diğer yandan giyilen eteğin bacaklarda toplanması ve yürürken yukarıya çıkması da jüpon kullanımıyla önlenir. Yine yaz aylarında tercih edilen etek ve elbiselerin kişiyi terletmesi ve güzel olmayan bir görüntü vermesi, teri emme özelliğini sunan jüponların sayesinde engellenir.

Kapıda Ödeme Jüpon

İç giyim ve jüpon modellerinde beğendiğiniz ürünleri sipariş etmek için güvenli ve hijyen konusuna dikkat eden internet sitelerini tercih etmelisiniz. Kaliteli kumaşlar ile hazırlanmış, konforun ve rahatlığın bir arada sunulduğu kategorimizde kendinize en uygun jüpon modelleri veya takımlarını kapıda ödeme imkanı ile sipariş verebilirsiniz. Üstelik hiçbir ek ücret ödemeden ücretsiz kargo avantajı ile adresinize kadar teslim edilir. En şık jüpon takımları kapıda ödemeli ve aynı gün kargoya teslim edilirken içeriği gizli olarak hediye paketi içerisinde gönderim sağlanır. Kapıda ödeme siparişlerde kargonuz size ulaşmadan ödeme yapmazsınız. Siteden siparişi oluşturup ödemeyi rahat bir şekilde kapıda yaparak sipariş işlemini tamamlayabilirsiniz. Özellikle de eğer mümkünse iç giyim satan internet sitelerini telefonla arayıp kısada olsa ürünler veya firma hakkında bilgi almanız, karşınızda bir muhatabın olması iç giyim sitesine güven duymanız için geçerli bir sebep olacaktır.

Ucuz Jüpon

En ucuz jüpon modelleri uygun fiyat avantajı ve hızlı kargolama imkanı ve aynı gün kargoya teslim edilir. Piyasanın bilinen markalarına ait jüpon takımları en ucuz fiyat garantisiyle hijyen testlerinden geçirilerek paketlenip satışa sunulmaktadır. Ucuz fiyat avantajıyla satın aldığınız ürünler garantili olup iade ve değişim işlemi yapılmaktadır. İnternet üzerinden iç çamaşırı siparişlerinde müşterilerimizin en çok dikkat ettikleri konu gizli paketlemedir. Marka Çamaşır internet sitesinde tüm iç giyim siparişleri dışarıdan belli olmayacak şekilde, kurye ve kargo firmasının ürün içeriği hakkında hiçbir bilgisi olmadan gönderimi yapılmaktadır.

Ucuz İç Giyim

En ucuz iç giyim ürünlerinin satışa sunulduğı CamasirKazani.com da aradığınız tüm iç çamaşır markalarının ürünlerini uygun fiyata teslim alabilirsiniz. Üstelik ücretsiz kargo imkanı ile en ucuz bay ve bayan iç çamaşırları gizli pakette ve kapıda ödeme imkanı ile CamasirKazani.com da! Kalitenin ve tecrübenin sahibi olan markalara ait ürünler genelde pahalı olmasına rağmen marka çamaşır aracılığı ile aradığınız kaliteyi en ucuz fiyata bulabilirsiniz. Birbirinden şık ve kaliteli iç giyim markalarının en uygun fiyata satıldığı sitemizde kendinize uygun ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kapıda Ödeme İç Giyim

Gelişen teknoloji sayesinde artık aradığınız her ürünü internetten bulabiliyorsunuz. Normalde internetten bulduğunuz ürünleri kredi kartı ile almanız gerekiyorken artık kapıda ödeme imkanı ile alabiliyorsunuz. Kapıda ödeme yöntemi internetten kredi kartını kullanmak istemeyen veya kredi kartı kullanmayanların yanı sıra güven olarakta güzel bir yöntem olmuştur. Kapıda ödeme imkanı ile aldığınız ürünler elinize ulaşınca ödeme yapıp teslim alabilirsiniz. İç giyim dünyasında da hızla yayılan kapıda ödeme yöntemi oldukça sevilmektedir. Fantazi çamaşır gibi alınması biraz sorun olan ürünleri internetten temin ederken kredi kartı kullanmanıza kesinlikle gerek yoktur. Kapıda ödeme iç giyim, genellikle büyük siteler tarafından kullanılmaktadır. Özellikle geniş müşteri kitlesine sahip firmaların tercih ettiği kapıda ödeme imkanı müşterilerini cezb etmektedir. Kapıda ödeme satışlarda siteden oluşturduğunuz sipariş için ödeme yapmazsınız. Siparişiniz kapıya geldiğinde ödeme yapıp siparişinizi teslim alabilirsiniz. Kapıda ödeme imkanı ile fantazi çamaşır almak isteyenlerin de bulabileceği ürünler sitemizde sergilenmektedir. En şık ve baştan çıkaran çamaşırları hiç bir ek ücret ödemeden kapıda ödeme imkanı ile sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödeme seksi çamaşırlar gizli ambalajında ve içeriği tamamen gizli olarak gönderilir. Kapıda ödeme iç çamaşırlar ücretsiz kargo avantajıyla adresinize teslim edilir.