Bikini / Slip

Bikini / Slip

Bikini külotlar, kalçanızı brief kadar kaplamasa da yine çok rahat bir kesimdir. Düşük belli kıyafetler için briefden daha avantajlıdır. Etek, şort, pantolonlarla rahatlıkla kullanabileceğiniz bikini külot modellerini ister kapıda, ister 9 taksitle sipariş verebilirsiniz.

Bikini Külot

Günlük yaşam için alacağınız külotlar oldukça önemlidir. İlk kriteriniz mutlaka rahatlık olmalıdır. İçerisinde rahat edemediğiniz iç çamaşırı sizi gün boyunca sıkıntıya sokacaktır.

Slip Külot

Bu nedenle alacağınız külotun kumaşı çok önemlidir. Genelde tercih edilen slip külotların kumaş türü penyedir. Slip külotlar diğer külotlara göre daha yaygın ve tercih edilir modellerdir.

Penye Külot

Hem rahattır, hem de tahriş etmeyecek bir kumaş türüdür. Bunun dışında alacağınız kumaş türleri, tül, keten, saten, hatta deri, kadife gibi kumaş türleri teninizi tahriş edecek, hatta alerjik etkiler gösterebilecek, rahatsız edici kumaş türleridir.

Pamuklu Külot

Alacağınız külotun çok bol ya da çok sıkı olmaması da önemlidir. Sizi iyice saracak ama sıkmayacak bir yapıda olması gerekir. Bol olması ya da sıkı olması gün içerisinde sizi rahatsız eder ve arada gidip düzeltmeniz gerekir. Bu da hiç kimsenin isteyeceği bir durum değildir.

Slip Külotlar

Bir diğer önemli konu alacağınız iç çamaşırlarının detaylarıdır. Kenarlarında olan danteller ve ya taşlar teninize sürterek ve keserek gün boyunca sizi rahatsız eder ve inanılmaz canınızı acıtır.

Bikini Külot Takımları

Bu nedenle tercih edilmemelidir. Son kriter ise rengi olacaktır. Tercihen her renk için bir iç çamaşırınız olsun. Giyeceğiniz kıyafet ile uyumlu giydiğiniz zaman dışarıdan belli olmayacaktır.

Sırala: