Sabahlıklı Pijama TakımıSabah uyandığınızda üşümemek amacıyla gecelik veya pijamanızın üstüne sabahlık pijama giymeyi tercih edebilirsiniz. Kışlık sabahlıklı pijamalar wellsoft, kadife, polar gibi bunlar benzer kalın ve yumuşak dokulardan yapılmaktadır. Yazlık sabahlıklar ise ince, pamuk seviyesi yüksek penye kumaşlardan üretilmektedir. Sabahlık pijama modellerini tek olarak satın alabilme seçeneğiniz var ve sabahlıklı 3’lü pijama takımı veya sabahlıklı gecelik takımı alarak da sabahlıklı pijama sahibi olabilirsiniz. Sonuç olarak sabahlığınızla pijama ya da geceliğiniz uyum ortamında olacaktır. Aynı koleksiyona ait ev botu ve iç giyim modelleri yardımıyla samimi dışa ahengi basitçe yakalayabilirsiniz. Çeyiz amacıyla sabahlık modeli arıyorsanız saten ve dantel ayrıntılı sabahlık modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Anne, doğumdan sonra ilk seçenek olarak lohusa pijama takımını giyer. Bu takımların standart pijama takımlarına göre çoğu üstünlüğü vardır. Öncelik ile sabahlıklı lohusa pijama takımı şıktır. Bu sayede yeni anne olan bir şahıs dilediği gibi konuk ağırlayabilir. Son derece zarif olan takımlar, gündelik hayatta giyilen bir giysiden daha şık dururlar. Hatlarının belirgin olmasını hiç istemeyen anneler, koyu renkleri seçerek pijamalarda bir eşofman takımı havası da yaratabilir.

 

Nefes Alabilen Pamuklu Yüzey...

 

Lohusa pijama takımları soluk alabilen pamuklu yüzeye sahiptir. Bu sayede üzerinize giydiğinizde yokmuş hissiyatı verir. Son derece hafif olan bu takımlar emzirme amacıyla de idealdir. Boyun bölümü kapalı olan modellerde genelde saklı bir emzirme cebi bulunur. Yakası açık modellerin kimisi kruvazedir. Sonuç olarak saklı bir cebe lüzum kalmadan bebeğinizi kolaylıkla emzirebilirsiniz. Daha güzel birtakım arayanlar düğmeli modelleri tercih edebilir. Düğmeler bebeğe zarar görmeyen malzemeden üretilir. Sonuç olarak yeni anne olan şahıs düğmelerini tek eliyle basitçe açarak bebeğini emzirebilir.

 

 

 

Normal ve Sezeryan Doğuma Uygun...

 

Lohusa pijamaları yeni anne olan şahıslar amacıyla idealdir. Anneler sabahlıklı lohusa pijama takımlarını hamileliklerinin bitimine kadar kolaylıkla giyebilirler. Çünkü; genel olarak bütün lohusa pijama takımlarının üst bölümü tunik şeklindedir. Bu da annenin karnı büyüse de pijamanın kolay giyinebilir olmasını sağlar.

Basenleri ve popo kısmını kapatan üst bölüm, annenin hamilelik sürecinde öz güvenini yitirmeden, mutlu bir şekilde uyuyup uyanmasına imkân verir. Pijama takımlarının alt bölümü değiştirilebilir bedenlidir. Pijama altının bel alanında lastikler bulunur. Bu lastikleri istediğiniz kadar çekebilir ve bir düğme yoluyla tutturulur. Böylece anne kilo almaya devam ettikçe lastikleri istediği kadar esnetebilir. Doğum ardından da kilo verildiğinde ise lastikler küçültülerek normal yaşantıda da kullanılabilir.

 

Misafir Geldiğinde Sabahlık...

 

Lohusa pijama takımlarının sabahlıkları, bilhassa konuklar geldiği zaman büyük bir kurtarıcıdır. Yeni doğum yapan bir annenin göğsü süt ile dolduğu amacıyla sık sık olarak sütyen kullanmak istemeyebilir. Bu halde göğüs ucu pijamadan görülebilir. Misafirlerin karşısına bu şekilde çıkmak istemeyen, aynı vakitte da rahatlığından taviz vermek istemeyen anneler sabahlıklı lohusa pijama takımı tercih ederek sabahlığı konuklarına yanı sıra giyebilir.

 

Annenin Kendini Sıcak Tutması Gerekir...

 

Bir hırka işlevi de gören sabahlıklar yeni doğum yapan anneyi korur. Çünkü; yeni doğum yapmış bir bayanın bedenî mikroplara karşı savunmasızdır. Halk arasında bütün damarları açık olarak tabir edilen bu halde annenin kendini sıcak tutması lazım. Doğum yapan anneyi görmek amacıyla gelen konuklarına karşısında da takımını bozan ve mütevazı bir hırkayla çıkmak yerine sabahlıkları tercih ederler. Yaz kış kolaylıkla kullanılabilen takımların kışlık olması gerekir. Evin ortamında bebek olacağı amacıyla mevsim kış olsa da evin amacıyla sıcak tutmanız gerekir ve pijama tercihinizi dilediğiniz gibi yapılabilirsiniz. Takımları alt ve üst olarak ya da gecelikli olarak seçebilirsiniz.

 

Farklı modellerle değişik mevsimlerde kolaylıkla giyilebilecek, şık tasarlanmış sabahlıklı lohusa pijama takımı modelleri bulunmaktadır. Yeni sezon ile çok daha geniş bir ürün kreasyonu altında yayılan modeller, kadınların kendi zevkine ideal seçim talihi vermektedir. Hem kış hem de yaz mevsimleri amacıyla değişik modeller arasından tercih yapılabilir. Üstelik emzirme adına özel dizayn altında hazırlanan modeller de elde edilebilir.

 

Farklı Tasarımlarla Tercih Edilecek Güzel Sabahlıklı Lohusa Pijama Modelleri...

 

Verdiği fiziksel avantajlar ile sabahlıklı lohusa pijama takımı modellerinin anne adaylarına sağladığı görsellik büyük ilgiye sahiptir. Nitekim lohusa devresininde ya da hamilelik ardından öne çıkan en mühim giyim parçasıdır. Farklı renk ve model kreasyonu altında seçim olanağı veren dizaynlar, kadınların konuklarını keyifle karşılamalarına imkân tanıyor.

 

- Kolları güpürlü sabahlık çeşitleri.

- Kolları volan dizaynlı sabahlık modelleri.

- Uzun sabahlıklı lohusa takımı.

- Farklı renklerle seçim uygulanabilecek değişik modeller.

 

Her zevke hitap eden dizaynlar arasından eğlenceli bir tercih gerçekleştirebilirsiniz. Lohusa devresi ve hamilelik ardından basit bir şekilde kullanabileceğiniz dizaynlar, geniş ürün yelpazesi üzerinden seçim talihi tanıyor.

 

Kalitesi ile Özel Sabahlıklı Lohusa Pijama Takımları...

 

Gün içerisinde lohusa zamanındaki kadınların tercih ettiği sabahlıklı lohusa pijama takımı modelleri, kesinlikle kaliteli bir yapıya sahip olmalıdır. Birinci sınıf hammaddeden imal edilen bu modeller, pamuklu yapısıyla terletmeden günün geçmesine imkân tanımaktadır. Aynı vakitte hastane çıkışı amacıyla özel saten ve ipek kumaş yapısı ile hazırlanmış modeller ön plana çıkıyor.

 

Her biri kaliteli dizayn altında hazırlanan modeller, kadınların bu devresi hiçbir rahatsızlık hissetmeden geçirmesine fırsat vermektedir. Cilde yumuşak bir dokunuş olanağı veren lohusa pijama takımları, elastikliği yardımıyla gün ortamında rahat hareket etme olanağı vermektedir.

 

Yeni Modellerle Yeni Sezon Çok Şık Sabahlıklı Lohusa Pijama Takım Çeşitleri...

 

Sorunsuz bir uykunun hemen sonrasında anne adaylarının sabah kalktığı zaman, günü çok güzel geçirecek özel tasarlanmış lohusa pijama takımları kullanması tercih edilir. Sabahlık özelliği ile değerlendirilen bu modeller, böylelikle gün ortamında şık bir elbise olarak kullanılabilmektedir. Üstelik değişik parçaları ile özel bir kombin olanağı tanıyan dizaynlar, kullanabileceğiniz harika aksesuarlarla çarpıcı bütünlük tanımaktadır. Böylece gönül rahatlığı ile konuklarınızı ağırlayabilir; onlara sunum yapılabilir ya da evin ortamında rahat dolaşma olanağı elde edebilirsiniz.

 

Uygun Fiyatlarla Özel Tasarım Sabahlıklı Lohusa Pijamaları...

 

Sabahlık dizaynıyla elastik yapısı üzerinden gün süresince rahat hareket etme olanağı veren sabahlıklı lohusa pijamalarını, kategori üzerinden güvenle sipariş verebilirsiniz. Çok ideal fiyatlarla ve değişik ödeme yöntemleri ile elde edebileceğiniz bu modeller, her iki gaye altında da kullanılabilir. Yani hem lohusa devresininde hem de hamilelik ardından sıhhatli bir devre geçirme olanağı vermektedir. Harika renk kreasyon ve çağdaş dizaynlarıyla yeni sezon modeller, kategori yapısında sizi bekliyor.Sabahlıklı Pijama Takımı

 

Lohusalık İçin Zarif ve Rahat Takımlar...

 

Lohusalık devresi genelde 40 gün süren ağrılı ve sancılı bir süreci amacıyla almaktadır. Bu yüzden bu devresinin oldukça rahat bir şekilde geçirilebilmesi bir anne yönünden son derece mühimdir. Sonuç olarak bebeğinize lüzum duyduğu ilgiyi layıkıyla sunabilme imkânınız olacaktır.

 

Sabahlık pijama takımları, şu zamanlarda basit bir biçimde geçirmenize yardımcı olacak, hem de size aradığınız rahatlığı ve zarafeti hakkıyla sunacaktır.

 

Lohusalıkta konuklarınızı normal kıyafetler ile karşılamakta zorlanacağınızı herkesin bildiği amacıyla, yeni sezonda birbirinden göz alıcı dizaynlara sahip lohusa sabahlıklı pijama seti seçeneklerine yer veriyoruz. Size gelmek isteyen konuklarınızı şık ve rahat bir şekilde karşılayabileceğiniz bu takımlar, sabahlık kombinleriyle günlük kıyafetlerinizi aratmayacaktır.

 

2019-2020’nin En Çok Tercih Edilen Sabahlık Pijama Modelleri...

Mağazamızda birbirinden çeşitli sabahlıklı setleri bulabilmeniz mümkündür.