Şık ve kullanışlı bayan atlet modelleri ile günlük kullanımı oldukça rahattır ve sağlığınızı korur.
Atletin Modelleri
Atletler günümüzden bu zamana kadar hayat kurtarıcımız olmuş giysilerimizdir. Annelerimizin yaz kış “Atlet giy!” uyarılarıyla büyümüş bir neslin çocukları olarak atletin önemi aşikardır. Vücudun en önemli kısmı olan gövde atletlerle sarıp sarmalanır ve üşümesi önlenir. Terleme gibi durumlarda terinizi alarak hasta olmamanızı sağlar.
Dantelli bayan atleti gibi modellerle kadınlar çok daha özel hissedecektir. Sadece kullanışlı olduğu için değil, şık olduğu için de tercih edilecektir. Askılı, askısız, kalın askılı ya da sporcu atleti gibi pek çok farklı modeli ile her kadın aradığını bulacaktır. 
İnce askılı atlet kıyafetlerin içinden görünmediği için kullanımı oldukça rahattır. Kalın askılı atlet ise spor ve şık bir görünüm yaratır. Aynı zamanda göğsü büyük olan kişilerde daha küçük görünmesini sağlar. Sporcu atletleri ise omuzları ön plana çıkarır ve geniş gösterir. 
Bayan Atlet Özellikleri
Teri emici kumaştan üretildiğinden sağlığınıza faydalıdır.
Koku yapmayan kaliteli kumaşlarımız sayesinde, ter kokusu sorununuzun üstesinden rahatlıkla gelirsiniz. Ter kokusu kâbusunuz olmaktan çıkar.
Vücudunuzu saran ve sıkmayan özelliklerdeki ürünlerimiz sayesinde, günlük aktivitelerinize engellenmeden devam edebilirsiniz. 
Desenli, renkli, sade, ten rengi veya işlemeli gibi geniş ürün yelpazemiz arasından kendi tarzını iç çamaşırı seçiminizde de yansıtabilirsiniz.
Atlet Giymenin Faydaları
Temelde soğuk algınlığı, bel ağrısı, regl sancısı gibi durumlara karşı koruyucudur atletler. Bu yüzden kesinlikle giyilmesi önerilir.
Bakterilerin oluşumuna karşı engel oluşturur. Yoğun terleme insan vücudunda bakterilere uygun ortamlar yaratacağından, bakterilerin zararlı etkilerden korunmanın püf noktası onlara uygun zemin oluşturmamaktır. Bayan atlet giyerek nemli bir ortam yaratmamış olursunuz.
Vücudunuzu toparlama özelliği gösterdiğinden, Kadın atlet giymek daha derli toplu bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur.
Atlet Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli
Kesinlikle aldığınız atletin pamuklu kumaştan üretilmiş olmasına özen gösterin.
Ter emici özelliği kanıtlanmış ürünleri satın alın.
Yıpranmalara karşı dayanıklı ürünler tercih edin.
Atletlerin çoğunlukla esneme yapacağı bilindiğinden kıyafet bedeninizden bir beden küçük iç çamaşırı satın alın.