Boxer / Şort

Boxer / Şort

Şort Külotlar, en kaliteli markalara ait özel tasarımları esnek yapıları ve dantel işlemeleri ile inceleyebilirsiniz. Tüm siparişler gizli ambalajında ve aynı gün kargoya teslim edilmektedir. İster kapıda, ister 9 taksitle sipariş verebilirsiniz.

Şort Külot

Günlük kullanıma uygun şort külot modelleri ile daha rahat olacaksınız. Şort külotlar penye ve pamuklu kumaşlardan üretilmekte olup ister yatakta isterseniz elbiselerinizin altında sizi rahat ettirecektir. Slip tarzı külotlar dan rahatsız olanlar için tercih edilen şort ve boxer modelleri esnekliğiyle günboyu kullanım için ideal bir seçimdir.

Boxer Külot

Boxer modelleri her ne kadar erkekler tarafından daha fazla kullanılıyor olsada kadınların da çok fazla tercih ettiği bir modeldir. Özellikle yumuşam kalça yapılarına sahip kadınların külot izlerinden kurtulmak için rahatlıkla kullanmaktadır. Boxer modelleri toparlayıcı özelliklere sahip külot modelleridir.

Şort Külot Markaları

Rahatlığın ve konforun bir arada sunulduğu şort külot modelleri emay, x-lady ve doreanse markaları ile çok fazla çeşide sahiptirler. Şortlu külotları üreten markalar kesinlikle hijyen testlerinden geçirilerek satılmaktadır.

Boxer Külot Markaları

Boxer külot markaları ana başlıkta dagi, pierre cardin, doreanse, orkide, le jardin, yeni inci, x-lady ve emay ile yer verilmektedir.

Penye Şort Külotlar

Penye şort külotlar sıradan modellerin aksine hava alabilen modellerdir. Ter emici özelliği ile gün boyu ferah kalmanızı sağlar.

Pamuklu Boxer Külotlar

Pamuklu bayan boxer külot modelleri vücudun oksijenini kesmemektedir. Vücudun rahatlaması ve ferahlaması için kullanabileceğiniz pamuklu boxer modelleri cildinizin kurumasını engellemektedir.

Sırala: