Büstiyer Modelleri

Büstiyer Modelleri

Büstiyer bir bayanı hem seksi gösterir hem de daha dik ve sıkı bir göğüs görünümü sağlar. Vücudunuzu saran yapısı hem göbek ve bel bölgelerinizdeki fazlalıkları saklar hemde göğüslerinizi dikleştirerek seksi bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Büstiyer

Birbirinden farklı büstiyer modellerimiz aynı gün kargo imkanı ile ister kapıda, ister 9 taksitle sipariş verebilirsiniz. Kadınların her şeyden fazla önem verdikleri şey görünüşleridir. Bu nedenle en fazla zaman harcadıkları şey de görünüşleridir. Güzellik kavramı ise dönemden döneme değişen bir kavramdır. İçinde bulunmuş olduğumuz zaman diliminde güzellik seksi görünmeye eşdeğer olarak nitelendiriliyor. Bu nedenle kullanılan ve moda olan giyimler genel olarak kadınların vücut hatlarını ortaya koyan ve seksi görünüm sergileyen giyim türleridir.

Büstiyer Modelleri

Kadınların kullanmış oldukları yardımcı aksesuarlar onların seksi ve güzel görünümlerine de katkı sağlarlar. Buna genel olarak seksi iç giyim adı verilir. Seksi iç giyim bilinenin tersine, sıradan kıyafetlerin altına giyilen ve görsel bir takım illüzyonlarla sizi çok daha seksi gösteren kıyafet türleridir. Örneğin göğüslerinizi ve kalçalarınızı oldukça dolgun gösteren silikonlu ve dolgulu sutyen ve külotlar bunlara örnek olarak verilebilir. Bu yardımcı giyim türleri sayesinde kadınlar tehlikeli ve acılı estetik operasyonlar geçirmesine gerek kalmadan çok daha güzel ve seksi görünebiliyorlar.

Gelinlik Büstiyer

Bugün ki konumuz da bu yardımcı giyim türlerinden biri olan büstiyerler. Büstiyerler oldukça fazla kullanılan ve temel olarak göğüsleri dik ve dolgun gösteren önemli aksesuarlardan biridir. Bir diğer işlevi de belinizi sıkarak hatlarınızın daha belirgin olmasını sağlar. Genellikle gelinliklerin olmazsa olmaz aksesuarlarındandır. Neredeyse her gelin gelinliğin altına mutlaka bu aksesuarı kullanarak hatlarını daha fazla belli eder. Fakat tek kullanım alanı bu değildir. Farklı tasarım ve renklerde, özel gecelerde fantezi giyim türü olarak da kullanılır.

Saten Büstiyer

Özellikle siyah, kırmızı renklerinden ve dantel, saten gibi kumaş türlerinden kullanılır. Peki, büstiyer seçerken nelere dikkat etmek gerekir? Bu büstiyeri hangi amaç için kullanacağınıza göre değişecektir. Gelinlik ya da diğer kıyafetlerin altına giyerek ve hatlarınızı belirginleştirme amacı taşıyan büstiyerleri seçerken dikkat etmeniz gereken nokta büstiyer kullandığınızın belli olmamasıdır. Öncelikle giyeceğiniz büstiyerin detayları kıyafetlerin altından belli olmamalıdır.

Gelinlik Büstiyer

Bu nedenle düz bir büstiyer tercih edilmeli. Ayrıca dikişlerinin olmaması da oldukça önemlidir. Bu sayede dikişleri belli olmaz ve pürüzsüz ve bir görünüm sergiler. Ayrıca renk uyumu da kıyafetin altından belli olmayacak tonlarda olmalı. Tercihen aynı renk olması gerekir. Bu sayede işlevini de çok daha iyi gerçekleştirecektir. Bu giyim türlerini genel olarak kullanmadan önce denemeniz oldukça iyi olacaktır. Bu sayede nasıl göründüğünüzü ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini de daha iyi anlayabilirsiniz. Bir diğer önemli kriter kumaşın kalitesidir.

Büstiyer Markaları

Genel olarak satenden üretilen büstiyerler, tercihen ipek ve pamuk da olabilir. Fakat teninizi tahriş edecek, sizi rahatsız edecek, alerjik etkiler yaratacak kumaşları seçmemek oldukça önemlidir. Hatta özellikle sentetik kumaşları almamaya dikkat edin. sentetik kumaşlar içerisinde bulunan kimyasal katkılardan dolayı kanserojen etkiler yaratabiliyorlar. Özel geceleriniz için fantezi amacı ile giyeceğiniz büstiyerler de çok daha farklı kriterlere dikkat etmek gerekecektir.

Büstiyer Renkleri

Öncelikle bu durumda seksilik en ön planda olacaktır. Bu nedenle çok farklı tasarımlara sahiplerdir. Öncelikle her zaman ki işlevi ile beli daraltıp, göğüsleri dik gösterecektir. Fakat bunun dışında transparan bölgeler, oldukça seksi görünen renkler, hatta bununla uyumlu jartiyer ve külotlar sizi tamamen baş döndürücü bir kadın haline getirecektir. Bu amaç için alacağınız büstiyerlerde rahatlık çok da önemli değildir.

Beyaz Büstiyer

Çünkü kısa süreli ve sadece özel gecelerde giyilen bir giyim türüdür. Bu nedenle rahat olup olmaması çok fazla dikkate alınmaz. Fakat yine de özel gecenize gölge düşürecek, sizi gece boyu rahatsız edecek nitelikte olmamasına da özen göstermeniz oldukça mantıklı olacaktır. Her ne olursa olsun, büstiyer her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken önemli bir aksesuardır.

Sırala: