Büstiyer Takım

Büstiyer takımları vücudu daha sıkı ve formda göstermek için tasarlanmışlardır. Genelde jartiyerler ile bir takım halinde olan büstiyerler elbiselerin altına giymek için uygundur. Beli sıkarak göğüslerinde daha dik görünmesini sağlayan büstiyerler ve jartiyerler aynı gün kargo imkanı ile gizli ambalajında gönderilemtedir. Tüm ürünleri ister kapıda, ister 9 taksit ödeme seçeneğiyle sipariş verebilirsiniz.

Büstiyer

Şimdiye kadar seksi giyim alanını hep üç farklı kategoride inceledik; İç giyim, gece giyim ve ayrı olarak fantezi giyim. Fakat öyle giyim türleri var ki birden fazla kategorinin içinde değerlendirilebilecek türde. Büstiyer takımları da yine bu ürünlerden biridir.

Büstiyer Takımları

Hem iç giyim olarak sıklıkla denk geldiğimiz, hem de özel gecelerde kullanılan seksi duruşu ile kullandığımız önemli bir kadın giyim ürünüdür. Büstiyerin kullanım alanı da yine bu doğrultuda şekillenir. Sizin için oldukça özel günlerde elbisenin altına giyerek hem korse etkisi sağlar, hem de sizi oldukça çekici gösterir.

Büstiyer Modelleri

Aynı şekilde özel gecelerde partnerinizin hislerini şahlandırmak için de kullanılan en önemli fantezi ürünlerinden sayılabilir. Büstiyer ve takımları genellikle beyaz renklerde olsa da yaygın olarak kırmızı ve siyah renkler de kullanılır. Gelinlik giyenlerin mutlaka gelinliğin altına giydiği bir üründür.

Beyaz Büstiyer

Beyaz olmasının nedeni de çoğunlukla budur. Hafif kilolu bir bayansanız, büstiyeri giymiş olduğunuzda göğüsleriniz dikleşecek ve karın bölgenizin fazlalıkları gidecektir. Bu da daha güzel ve çekici bir görünüm yaratır.

Gelinlik Altına Büstiyer

Düğün, nişan, davet gibi günlerde korse yerine sıklıkla tercih edilir. Peki, büstiyer alırken nelere dikkat etmek gerekir? Büstiyerin iki farklı amaç için kullanıldığını söyledik. Bu nedenle öncelikle hangi amaç için kullanacağınızı göz önünde bulundurmalısınız.

Büstiyer Markaları

Eğer her ikisi için kullanacaksanız, çok daha dikkatli bir seçim yapmalısınız. Öncelikle hem görünümü çok seksi ve çekici olmalıdır, hem de bir elbisenin altında sizi en iyi gösterecek ve kendisini belli etmeyecek türden olmalıdır. Eğer özel geceler için kullanacaksanız bir takım olarak jartiyer de almalısınız. Çünkü jartiyer ve büstiyer birbirini tamamlayan en iyi ikilidir.

Jartiyerli Büstiyer Takım

Takım olarak aldığınızda çok daha şık ve kusursuz duracaktır. Alacağınız büstiyerin kumaşı da çok önemlidir. Sizi karın bölgesinden sıkacağı için bedeniniz nefes almakta zorlanacak. Bu nedenle hava alabilen kumaşların seçimi oldukça önemlidir. Bedeninizi sımsıkı saracağı için terlemeniz normaldir. Fakat terin dışarı çıkmasını engelleyen bir kumaş o bölgenin su toplamasına neden olabilir. Ayrıca tahrişe de neden olacaktır. Tüm bunları göz önünde bulundurarak bir büstiyer seçmeniz halinde 10 kat daha fazla seksi görüneceksiniz.

Sırala: