Çeyiz Setleri

Çeyiz Setleri

Çeyiz setleri ve çeyiz sandığı için 2'li ve 6'lı takımlar Gecelik, Sabahlık, Şort, Atlet ve Pijama çeşitleri ile oluşmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ve güvenli ödeme seçenekleriyle beğendiğiniz setleri ister kapıda ödeme, ister 9 taksitle sipariş verebilirsiniz.

Çeyiz Setleri

Düğün heyecanı tüm güzelliği ile devam ederken çeyiziniz için gecelik seçme vakti geldi mi? Bu düğünün gözdesi kuşkusuz sizsiniz, ama önemli bir nokta da düğünden sonrasıdır. Düğün bittikten sonra üzerinizde olmasını en çok istediğiniz şey saten bir geceliktir. Doğru mu? Doğruysa size en uygun saten geceliği seçmek için yazımızı okumaya devam edelim.

Çeyiz Takımları

Saten gecelik, denince ilk aklımıza gelen renk beyazdır. Beyaz içinizdeki masumiyeti temsil eder. Saten gecelikler genelde beyaz ve bordo renklerde tasarlanır. Klasik değerlerinizden vazgeçip, masumane bir etkiyi sürdürmeye devam etmek istiyorsanız size romantik bir saten gecelik takımı önerebiliriz. Geniş açık yakalı, ince ip askıları ve dantel işlemeleri olan şık bir saten gecelik sizin tercihiniz olabilir.

Gelin Setleri

Peki ya farklılığı seven, sürpriz yapmaktan hoşlanan bir bayansanız? O zaman gündüz gelinliğinizin altında göz kamaştıran beyaz saten geceliğinizi bir kenara bırakın. Eşinizin karşısında siyah saten gecelik ile çok daha şaşırtıcı ve seksi görünebilir siniz. İlk geceden siyahın biraz ağır olacağını düşünüyorsanız, deniz mavisi, bordo veya kırmızı bir saten gecelik önerebiliriz. Tercihinizi koyu renklerden kullanmaya özen gösterin. Saten geceliğiniz uzun veya kısa olması tamamen sizin tercihinize kalmış bir seçenektir.

Damat Setleri

Ama yeni evli bir bayanın tarzını yansıtıp özelliklede eşine karşı özel anlarını kalıcılaştırmak istiyorsa bazı detaylar önem kazanır. Dikkat çekecek ilk detay kısa bir saten gecelik ve jartiyer takımı ile çok etkileyici bir görünüm yaratmaktır. Bu görünümü yaratabilmek için beyazı unutup sizi daha çekici gösterecek renkleri tercih etmelisiniz.

çeyiz sandıkları

Bunlar; mor, zümrüt yeşili, bordo ve siyah renklerdir ve bununla beraber dantel bitimli bir jartiyer ile çok seksi bir gecelik ile cesur, şık ve davetkâr gösterebilir. Saten geceliğiniz için şuan aklınızda bir kaç model oluştu mu? Artık aklınızda ki modeller ile çeyiziniz için saten gecelik seçimini yapabilirsiniz.

Çeyiz Terlikleri

Asla unutmayacağınız tek şey evlilik hayatta ki en büyük ortaklıktır. Sizin beğendikleriniz kadar eşinizin de zevkine önem göstermelisiniz. Size tavsiyemiz eşinizin de fikrini alın. Belki de eşinizin tercihi sizinkinden çok farklıdır, eşinizin seçtiği saten gecelik modelini de listenize ekleyebilir siniz.