Dantelli Takım

Dantelli sütyen takımları sıradan modelleri aksina daha alımlı ve gösterişli sütyenlerdir. Balen kısımlarında veya askılarında dantel işlemelerinin yanı sıra ağırlıklı olarak sütyen kabından güpürlüdür. Kadınların vazgeçilmezi olan dantel işlemeleri sütyen üzerinde büyüleyici bir görünüme kavuşturulmaktadır. Kapıda ödeme veya peşin fiyatına 3 taksit avantajı ile satılan sütyen takımları ücretsiz olarak kargolanır.

Dantelli Sütyen Takım

Dantelli sütyen takımı şık tasarımlarının yanı sıra göz alıcı renkleri ile teninize kolaylıkla uyum sağlar ve istediğiniz görünüme kavuşmanızı sağlar. Elbiselerinize uygun tasarımları ile destekli, desteksiz veya straplez seçenekleri ile satılmaktadır.

Dantel işlemeli sütyen takımları

Dantel işlemeli sütyen takımları özel yapıları ve şık tasarımları ile baştan çıkarıcıdır. Her bedene uygun üretilen destekli veya desteksiz her kalıpta güpürlü sütyenleri rahatlıkla seçebilirsiniz.

Güpürlü sütyen takımları

Güpürlü sütyen takımları ince detayları ve akıllara durgunluk veren işlemleri ile kadınların beğenisini toplamaktadır. kapıda ödeme imkanı ile satılan güpürlü sütyenler en uygun fiyata camasirkazani.com da

üstü dantel işlemeli sütyenler

Üst kısmı dantel işlemeli ve güpürlü sütyen takımları en çok beğenilen sütyen modelleri arasında yer almaktadır. Baştan çıkaran tasarımları ve büyüleyici dizaynı ile her kadının beğenisini kazanmaktadır.

dantelli sütyen külot

Dantelli sütyen külot takımları hem sütyen hemde külot arasında kombin ile göz alıcı bir tasarım oluşturur. canlı renkleri ile teninize uyum sağlayan seksi sütyenler şık dantel işlemeleri ile süslenmiştir.

Sırala: