Destekli Takım

Destekli sütyen takımları dolgulu veya dolu kap olarak adlandırılan sütyen modelleridir. Dolgulu destekleri ile göğüslerinizi alt tarafından kaldırarak daha dik ve dolgun bir göğüse sahip olmanızı sağlar. Kapıda ödeme veya peşin fiyatına 3 taksit avantajı ile satılan sütyen takımları 100 TL üstü ücretsiz olarak kargolanır.

Destekli Sütyen Takım

Destekli sütyen takım modelleri külot veya tanga ile beraber satılmakta olup, canlı renkleri ile teninize uyum sağlamaktadır. Destekli veya dolgulu sütyen modelleri göğüslerinizi dikleştirmekle kalmayıp daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Dolgulu Sütyen Takım

Dolgulu sütyen takımları sütyen kabı içerisinde ufak bir sünger veya silikon ile desteklenen sütyen modelidir. Küçük göğüslere sahip kadınların en çok tercih ettiği sütyen takımı genellikle abiye altında kullanılmaktadır. Elbiselerinizin altında doglu ve baştan çıkarıcı bir görünüm kazanmanızı sağlar.

İçten destekli sütyen takımları

Dolgulu sütyen tipi olan içten destekli sütyenler göğüslerinizi rahatsız etmeden ekstra bir dolgu ile göğüs uçlarını yukarda tutar ve dik görünüme kavuşturur.

Göğüs Dolgunlaştırıcı Sütyen Takım

Göğüslerinizi dolgunlaştıran sütyen takımları özel tasarımları ve renkleri ile teninize uyum sağlar. Renk ve beden seçimi yaparken hiç zorlanmayacağınız ve aklınızdaki her modeli rahatlıkla bulabileceğiniz sütyen modelidir.

Göğüsleri kaldıran sütyen takımları

Göğüsleri kaldıran sütyen takımları gün içerisinde rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerdir. Günlük kıyafetlerinizin altında daha dolgun ve canlı göğüslere sahip olmanız için tasarlanmış modelleri sağlıklı şekilde göğüslerinizin hava almasını sağlar. Ter emme özelliği ile göğüslerinizin terlemesini önler.

Sırala: