Gelin Setleri

Gelin Setleri

Gelin çeyiz setleri, altılı saten setler, pijama takımları ve kaşkorse takımları ile en uygun fiyata camasirkazani.com da üstelik ücretsiz kargo imkanı! gelin pijama setleri, kampanyalı çeyiz setleri, çeyiz setleri dantel işlemleri ve daha birçok çeşit çeyiz setleri kampanya bölümünde!

Gelin Setleri

Gelin setleri evlilik çağına gelmiş ve çeyiz takımlarını hazırlayan kızlarımız için ayrılmış bir kategoridir. Gelinler için hazırlanmış çeyiz setleri kategorimizden isteğinize özel en nadide parçaları ister kapıda ödeme, ister 9 taksitle sipariş verebilirsiniz.

Gelin Çeyiz Setleri

Gelin çeyiz setleri hayatınızın en anlamlı gününde yıllardır hazırladığınız çeyizlere eklemek istediğiniz özel parçalardan oluşur.

Çeyiz için parçalar

Çeyiz için hazırlanmış parçalar genelde pijama, atlet, külot, kaşkorse, sabahlık ve gecelik takımları ile hazırlanır.

Çeyizde olması gereken parçalar

Çeyizinizde olması gereken parçalar her yöreye ve adete göre değişir. Kimi kesim tarafından normal çamaşırların yanında seksi çamaşırlarda eklenir kimi taraflarda da seksi çamaşır eklenmeden hazırlanır. Gelinlerimize özel saten penye 3 lü 4 lü 6 lı çeyiz takımları onlarca modeli en uygun fiyatlar ile camasirkazan.com iç giyimde