Jartiyer Modelleri

Jartiyer Modelleri

Jartiyer, bakımlı bayanlar tarafından kullanılan bir iç giyim ürünüdür. Gelinlerinde tercihi olan jartiyer modelleri ayrıca günlük hayatta da kullanılmaktadır. En seksi jartiyer modelleri gizli ambalajında ve aynı gün kargo imkanı ile ister kapıda, ister 9 taksitle sipariş verebilirsiniz.

Jartiyer

Kadınların seksi görünümleri için kullanmış oldukları giyim türlerinden biri de jartiyerlerdir. Jartiyerler, giyilen dizüstü çorapların aşağı düşmemesini sağlayan, çorapları klikler yardımı ile belinize bağlayan ve yukarıda tutan bir aksesuardır.

Jartiyer Modelleri

Birçok farklı tasarımlarda jartiyer bulunmasına rağmen hepsinin ortak özelliği sizi oldukça seksi göstermesidir. Bir kesim tarafından rahatsız edici bulunsa da, rahatlığını keşfeden kadınların vazgeçmek istemeyeceği bir giyim türüdür. Jartiyer de esas önemli konu vücudunuza tam olarak oturmasıdır.

Jartiyer Takımları

Vücudunuza tam oturmayan jartiyerler sizi seksi gösteremediği gibi, oldukça komik veya itici gösterebilir. Bu nedenle jartiyer seçerken ve kullanırken bir takım kriterlere dikkat etmek gerekir.

Çoraplı Jartiyer

Bu kriterlerden biri yukarıda da söylediğimiz gibi bedeninize tam oturmasıdır. Bazı kadınlar daha zayıf görünmek için kendisinden birkaç beden küçük jartiyerler kullanıyor. Fakat bu jartiyerler, sizi sıkan yerlerden bacağınızın dışarı taştığını gösterdiği için sizi daha kilolu gösteriyor.

Seksi Jartiyer

Bu da asıl kaçtığınız şeye yakalanmanız demektir. Bu yüzden jartiyerin bedeninize uygunluğu önemlidir. Eğer kilo sorununuz var ise, kullanacağınız jartiyerin büstiyerli olmasına özen göstermelisiniz. Büstiyer sizi belden göğüslere kadar sıkacağı için fazla kiloları saklar ve kıvrımlı bir vücut ortaya çıkartır.

Büstiyer Altına Jartiyer

Ayrıca göğüslerinizi de dikleştireceği için daha dolgun, dik ve seksi bir göğüs görünümü elde edebilirsiniz. Sizi sıkan bir jartiyer almamanız gerektiği gibi, büyük bir jartiyer takımı da almamalısınız. Üzerinizde bol duran bir jartiyer takımı seksilikten oldukça uzak olacaktır.

Jartiyer Markaları

Ayrıca jartiyer seçimi kadar, jartiyer çorabının seçimi de çok önemlidir. Yine kilolu bayanların kullanmaması gereken çorap türlerinden birkaçı dantelli ve silikonlu çoraplardır. Bu çorapların esneme kabiliyeti düşük olduğu için yine bacaklarınızın çoraptan taşacak gibi görünmesine neden olur.

Fileli Jartiyer

Eğer seksi görüntünüzü biraz arttırmak ve çok daha iddialı bir görünüme kavuşmak istiyorsanız farklı tasarıma ve kumaşa sahip jartiyerler seçebilirsiniz. Örneğin transparan ve fileli kumaşlardan yapılan jartiyerler çok daha seksi görünecek ve etkili olacaktır. Ayrıca renklerin bu konuda ki rolü de hiçbir şekilde yadsınamaz. Örneğin kırmızı renginin tutkulu ve seksi görünümünü kullanabilirsiniz.

Sırala: