Popo Kaldırıcı Külot

Kadınların vücut hatlarını daha düzgün göstermek için yapmış olduğu estetik harcamları her kesim tarafından bilinmektedir. Bir çok kadın bu harcamayı her ne şekilde olursa olsun yapmakta olup vücudunu daha güzel göstermektedir. Bu tarz harcamalar oldukça yüksek olup her bütçeye uygun gelmeyebilir. Güzel bir fizik ve hoş bir yüze sahip kadınların ortak sıkıntı genellikle kalçalardan yana oluyor. Kalça görünümü bir kadının en önemli ve dikkat etiği özelliktir. Estetik operasyonları pahalı ve ciddi sorunlara da yol açabilecek bir yöntem olduğu için kadınların sadece maddi yönden değil sağlık yönündende estetiğe karşı olanları çok fazladır. Kalçaları daha dik, daha dolgun ve çekici hale getirmek için kullanılacak diğer bir yöntem ise popo kaldırıcı külot modelidir.

Popo Kaldırıcı Külot

Popo kaldırıcı normal bir külot görünümünde olup kalça bölgesinde dolgun görünüme sahip olmanızı sağlar. İçinde genellikle silikon veya silikona yakın bir sünger çeşidi bulunmaktadır.

Kalça Kaldırıcı Külot

Güzel bir elbise buldunuz ama kalçalarınız bu elbisenin görüntüsünü tamamlıyamıyorsa size tavsiyemiz kalça kaldırıcı push-up külot kullanmanız. Özellikle abiye kıyafetlerin altında çok fazla kullanılan popo kaldırıcı külot modelleri dışardan belli olmayacak şekilde estetik bir görünüme sahiptir.

Dik ve Dolgun Popolar

Dik ve dolgun popolara kavuşmak için popo kaldırıcı külotlara merhaba diyin. Popo kaldırıcı külotlar bir çok kadının doğal bir kalça görünümüne sahip olmasını sağlar. Ünlüler tarafından da fazlasıyla kullanılmakta olan bu külot modeli korse grupları arasında sergilenmektedir.

Popo Kaldırıcı Külot Markaları

Popo kaldırıcı külot modelleri emay ve yeni inci gibi kaliteli iç giyim markaları tarafından üretilmektedir. Resimde de görüldüğü gibi oldukça estetik ve düzgün bir görünüme sahip olan popo kaldırıcı külot elbisenizin altında rahatlıkla kullanılabilir.

Elbise Altına Popo Kaldırıcı Külot

Popo kaldırıcı külotlar çok pahalı ürünler değildir. Resimde bulunan ürün camasirkazani.com tarafından satılan emay popo kaldırıcı külot modelidir. Ürünün fiyatı 22,50 TL dir. Popo kaldırıcı külodu ister kapıda ödeme, ister peşin fiyatına 3 taksitle sipariş verebilirsiniz.

Kapıda Ödeme Popo Kaldırıcı Külot

Ürün hediye paketi içerisinde aynı gün kargoya verilir. Ürün içeriği kargoda asla belirtilmez ve gizli olarak kargolanır. Sırrımızın aramızda kalacağına söz veriyoruz :)

Sırala: