Sihirli Sütyen

Sihirli sütyen modelleri ile daha dolgun daha çekici ve baştan çıkarıcı fit göğüslere sahip olabilirsiniz. Bomb bra veya 2 beden büyüten sütyen adıylada adlandırılar sütyenler sıkı bir penye veya abiye altında baş dönürücü bir hal alır. 75 beden göğüslere sahip bir kadının göğüsleri 90 beden gibi gösterecek sihirli sütyen modelidir.

Sihirli Sütyen

Sihirli sütyenler silikon veya ped şeklinde olan sütyen modelleridir. Ekstra destek sağlayan sütyen modeli yanlardan ve göğüs altından uyguladığı destek ile göğüslerinizi daha belirgin ve çekici olmasını sağlar.

2 beden büyüten sütyen

2 beden büyük gösteren sütyen modelleri sihirli sütyen olarak adlandırılmaktadır. Standart destekli modellerden 2 kat daha fazla destekli olup göğüs ölçülerinizi en az 2 beden büyük gösterir. Kadınlar için büyük bir önem taşıyan göğüsler bir kadının en önemli silahıdır. Bir kadın kalçası ve göğüslerini her zaman çekici göstermek ister

göğüsleri büyük gösteren sütyen

Göğüslerin büyük görünmesi çoğu kadının en büyük isteğidir. Küçük göğüslere sahip kadınlar her ne kadar göğüsleriyle barışık olsada giydiği elbise altında sönük bir göğüs istemez. Bu aşamada devreye her zaman göğüsleri büyük gösteren sütyenler kullanılır.

küçük göğüsleri büyütmek

Küçük göğüslere sahip kadınların büyük göğüslere sahip olma isteği her çevrede, her evrede ve her millette aynıdır. Daha büyük ve dolgun göğüslere sahip olmak için sihirli sütyen kullanabilirsiniz.

75 beden göğüsleri 90 beden olarak göstermek

75 beden göğüslere sahip bir kadın göğüslerini 90 beden olarak göstermeyi her zaman ister bu nedenle ekstra destekli push up sütyenlere başvurur.

Sırala: