Straplez Sütyen

Straplez sütyen modelleri diğer adıyla askısız sütyen modelleri geniş dekolteli elbisel altında kullanılan sütyenlerdir. Straplez elbiseler altında kullanbileceğiniz sütyenin askıları çıkarılır veya tamamen askısız olarak satılır. Askısız sütyenler doğal görünümüzü bozmadan daha çekici görünmenizi sağlar ve abiyenize hoş bir uyum oluşturur.

Straplez Sütyen

Straplez sütyenler çok ince ayrıntılarına dikkat edilerek üretilir ve genellikle kaymayan bantlar ile desteklenir. Göğüslerinizin görünümünü hiç bozmadan ve daha sağlıklı bir görünüm ile elbiselerinize uyum sağlar.

Askısız Sütyen

Askısız sütyen modelleri straplez elbise ve abiyeler altında kullanılan sütyen modelidir. Çok fonksiyonlu bu sütyen çeşidi kaymayan ve dikiş izleri belli olmayan sütyen çeşididir. Dikişsiz tasarımları ile elbise veya abiye altında belli olmayan straplez sütyen modelidir.

Abiye altına sütyen

Abiye altında kullanılan askısız sütyenler ile dekolteli ve kullanamadığınız abiyeler artık kullanılabilir. Daha rahat bir kullanıma uygun abiye altı sütyen modelleri kapıda ödeme imkanı ile camasirkazani.com da

Straplez elbise sütyeni

Straplez elbiseler için üretilen sütyen modelidir. Peşin fiyatına taksit avantajıyla camasirkazani.com da temin edebilirsiniz.

dekolteli elbise sütyeni

Dekolteli elbise altına kullanılan sütyen modelleri için verilen isim straplez veya askısız sütyendir. Doğal ve natürel bir görünüme sahip olmanız için kullanabileceğiniz çok fonksiyonlu sütyen modelidir.

askılı belli olmayan sütyen

Düğünlerde veya davetlerde kullanacağınız elbisenin altında sütyen askısı çok bir görüntüdür. Bu nedenle üretilen ve askısı belli olmayan straplez sütyen modelleri kapıda ödemeli alışveriş siteniz camasirkazani.com da ücretisiz kargolanır.

Sırala: