Toparlayıcı Külot

Toparlayıcı külot modelleri basen ve kalçalardaki fazlalıkları toparlayan külot modelleridir. Göbek ve fazla yağları toparlayıp fit bir görünüm yakalamanızı sağlar. Kontrol bantları sayesinde vücudunuzu daha dik ve fit bir görünüme sokan toparlacıyı külotlar kapıda ödeme imkanı ile ücretsiz kargolanır.

Toparlayıcı Külot

Dikişsiz ve pamuklu metaryelinin yanı sıra likralı kısmı ile daha dolgun ve fit bir görünüm için kullanabileceğiniz toparlayıcı külotlar karın bölgesindeki fazlalıkları saklar.

Basen ve Kalça Toparlayıcı Külot

Basen ve kalçalarınızda bulunan fazlalıkları sizi rahatsız etmeden toparlayan külotlar elbiselerinizin altında belli olmaz. Dikişsiz tasarımı ile çok fazla tercih edilen toparlayıcı külotlar özel tasarımı ile her zevke uygun şekilde ister kapıda nakit ödeme, ister kredi kartına 9 taksitle camasirkazani.com da üstelik ücretsiz kargo avantajı!

Kalça Toparlayıcı Külot

Kalçaları toparlayan külot modelleri özel yapısı ile kaymayan bantlar kullanılarak kalçalarınızın daha dik durmasını sağlar.

Basen Toparlayıcı Külot

Basen toparlayıcı külotlar ile selülitlerinizi saklayabilirsiniz. Uzun ve kısa modelleri ile sizi bu sıkıntıdan fazlasıyla kurtarır. Basenlerdeki fazlalıkları toparlar ve dolgun bir görünüme kavuşmanızı sağlar.

Karın Toparlayan Külot

Karın toparlayan külot modelleri özellikle hamilelik sonrası yaşamış olduğunuz fazla yağların saklanması için rahatlıkla kullanılabilen modellerdir. Dikişsiz ve iz yapmayan yapısı ile elbise altında asla belli olmaz gün boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sırala: