İç giyim ürünleri seçerken kadınların en değişmez ilkesi rahatlıktır. Özellikle çalışan kadınlar kıyafet ve iç giyim ürünlerinde gündelik hayatta rahat edebilmek adına oldukça seçici davranmaktadır. Günümüz koşullarında iç giyim üreticileri tasarladıkları modellerle kadınlara hem rahatlığı hem de hijyeni vaat etmektedirler. Bu yüzden de tasarıma ve üretimde kullanılan kumaşa oldukça önem vermektedirler. En Seksi Sütyen Takımları kendi içlerinde birkaç ana kategoriye ayrılırlar. Bunlardan kısaca bahsetmemiz gerekirse, şu şekilde sıralayabiliriz.

Dolgulu Sütyen Takımları; Bazı kadınların Destekli Sütyen de dediği bu modeller, genellikle göğüsleri ufak kadınların göğüslerini diri ve büyük göstermesi için tercih ettiği, sütyen kaplarının içinde dolguların bulunduğu sütyen modelidir.

Dolgusuz Sütyen Takımları; Bu modeller de aynı zamanda Desteksiz Sütyen diye bilinirler. Rahatına düşkün kadınların sıklıkla tercih ettiği bu modellerde renk ve kumaş çeşidi oldukça fazladır. Taşıması açısından oldukça hafif olan Dolgusuz Sütyen Modelleri giyildiğinde göğsünüzün doğallığını korumasıyla ayrı bir tercih sebebidir.

Toparlayıcı Sütyenler; Genellikle göğüsteki sarkıklığı toparlayıp daha diri görünmesini sağladığından dolayı tercih edilen bu modeller, uzun yıllardır diri göğüslere sahip olmak isteyen kadınların ilk tercihleri arasındadır.

Sporcu Sütyenleri; Adından da anlaşılacağı gibi genellikle spor yapan ya da mesleği spor üzerine olan kadınların tercih ettiği modellerdir. Bilindiği üzere kadınlar spor yaparken klasik Sütyen Modelleri  kullanırlarsa bu oldukça rahatsızlık verici  olur. Bu sebeple geliştirilen Sporcu Sütyeni özellikle genç kadınların tercihleri arasında yer alır.

Bunlar dışında da sayamadığımız bir çok farklı renk ve yapıya sahip olan Sütyen takımları da bulunmaktadır. Son zamanlarda iç giyim modasındaki gelişimden nasibini alan Sütyen modelleri ayrıca çiftler arasında, kadının partnerini baştan çıkarmak için kullandığı en önemli silahlardandır. Öyle ki, Dantelli Sütyen Takımları ve bir birinden Seksi Sütyen Modelleri  tahrik edici tasarımlarıyla cesur kadınların gardırobunda kendilerine sıklıkla yer bulurlar.

Bütün bu ürünlere kolayca sahip olabilmeniz için ürün yelpazesini sürekli güncelleyerek büyüten CamasirKazani.com ayrıca pratik ödeme yöntemleri ile de iç giyim dünyasında adından başarı ile söz ettirmektedir. Kapıda Ödeme İç Giyim firmaları tarafından oldukça yaygın kullanılan ve oldukça pratik bir yöntem olduğundan Marka Çamaşır bu yöntemi müşterilerine başarı ile sunmaktadır. Ayrıca Sipariş edilen bütün ürünleri  özel olarak hazırladığı Gizli Kargo ile hızlı bir şekilde adresinize göndermesi ile de bilinen Marka Çamaşır Güven ve Kalite ilkesinden de ödün vermediğini açıkça göstermektedir.