Her kadın tüm güzelliklerini sergilemek için fantezi giyim ürünlerine yer vermelidir. Tutku ve seksiliği ön plana çıkaran bu kıyafetler kadınların kendisine güvenini de arttıracaktır. Sektörün gelişmesi ile fantezi giyim ürünleri modelleri ve bedenleri de oldukça artmıştır. Sadece standart güzellik kalıplarındaki kadınlar değil, bütün kadınlar bu kıyafetleri severek giyebilecektir.

Fantezi kelimesinin anlamı farklı heves ve beğeniler anlamına gelir. İşte fantezi kıyafetler de tam olarak bu amaca hizmet etmektedir. Fantezi genel anlamdaki hayal gücünün sınırlarını zorlamayı ifade etse de en çok cinsellikle anılmaktadır. Gece hayatında hayal gücünün sınırlarını zorlamak, yeni deneyimler yaşamak isteyenler fantezi giyim ürünleri imdada yetişmektedir.

İç giyim ürünleri artık sadece mahrem bölgeleri korumak için değil, güzelliğe güzellik katmak için kullanılır. Hatta güzelliğin sınırlarını zorlamak için de fantezi giyim ürünleri piyasaya sunulmuştur. Seks ya da eğlence gibi ihtiyaçlar da insanların zaruri ihtiyaçlarındandır. İşte fantezi giyim ürünleri tam olarak bu amaca hitap eder.

Fantezi İç Giyim Ürünleri

Fantezi iç giyim ürünleri sayılamayacak kadar çoktur. Genellemek gerekirse günlük iç giyim ürünü olarak kullanmaya müsait olmayan ürünlerdir. Rahatlıktan ziyade seksapalitenin ön plana çıkarıldığı ürünlerdir. Örneğin sütyen külot takımları günlük iç giyimin ayrılmaz bir parçasıdır. Ancak sütyen ve külot takımlarının daha çok detaylandırılması, tül sütyen, tanga külot ya da özel bölgesi açık ürünler gibi ürünler ise fantezi grubuna girmektedir.

Seksi elbise modelleri kadınların vücutlarının daha iyi görünmesini sağlar. Çekiciliğin ve kadınsılığın ön plana çıkarıldığı bu ürünler pek çok model ile kullanıma sunuluyor. Jartiyerler ise fantezi denilince pek çok kadın ve erkeğin hayalinde ilk canlanan ürünler arasında yer alır. Çorapların kattığı tutku ile birleşen bu modelde kadınsılık en yüksek dozda hissedilecektir.

Fantezi giyim kategorisinde en dikkat çeken ürünlerden biri de vücut çoraplarıdır. Vücudu tamamen saran ancak aynı zamanda bir çıplaklık sunan bu modeller vücut hatlarını ortaya çıkarmaktadır. Vücudu tam olarak kavraması ve tül gibi ince yapısı ile oldukça çekici gösterir. Esnek yapısı sayesinde de her bedene kolaylıkla uyum sağlayacaktır.

Fantezi kostümler ise fantezi dünyasının en aranılan parçalarındandır. Hizmetçi, öğrenci, hemşire, kedi kız gibi kostümler yatak odanızda farklı deneyimlerin kapısını aralamaktadır. Sıradanlaşan ilişkilere renk katmak ve partnerinizi yeniden keşfetmek için mutlaka kostüm edinmelisiniz. Bu ürünlere karşı genelde mesafeli durulsa da tabuları yıkarak yeni başlangıçlar yapmak gerekir

Fantezi aksesuarlar ise fantezi dünyasının en uç sayılan ürünlerindendir. Kelepçeler, maskeler, kırbaç ya da diğer aksesuarlar ile hayal bile edilmeyen fantezilerin kapısı aralanacaktır. Hatta eşiniz ya da partneriniz için sevgililer günü ya da yıl dönümünde bu tür bir hediye alarak şaşırtabilirsiniz.

Fantezi Ürünlerde Kumaş Dokusu

Fantezi iç giyim ürünlerinde günlük iç giyim ürünlerine göre çok daha çeşitli kumaşlar kullanılabilmektedir. Örneğin deri bir iç çamaşırı günlük hayatta sizi oldukça rahatsız edebilirken deri bir jartiyer ile gece boyu daha kışkırtıcı olabilirsiniz. Polyester, saten, ipek, dantel, tül, deri ya da şifon gibi kumaş türleri tercih edilebilir. Seçtiğiniz kıyafete göre kumaş seçimine özen göstermelisiniz. Örneğin gecelik için saten çok iyi bir seçimdir. Jartiyer alacaksanız da tül ve dantel içeren modellere yönelmelisiniz.

Hangi Bedeni Seçmeliyim?

Fantezi giyim ürünlerine bakıldığında mankenlerin genellikle standart güzellik kalıplarına uygun olduğu görülmektedir. İşte bu durum sadece fiziği güzel olanların bu ürünleri kullanabileceği gibi bir algı oluşturmaktadır. Ancak bu tabu artık yıkıldı ve yaşı, bedeni, fiziği ne olursa olsun bütün kadınlar için uygun fantezi giyim ürünleri sunulmaktadır.

Fantezi giyimde XS’den başlayan bedenler XXL gibi bedenlere kadar uzanmaktadır. Böylece her kadın aradığını bulabilecektir. Ancak seçim yapmadan önce mutlaka bedeninizi tanımalısınız. Örneğin bir gecelik üzerinize dökümlü tiril tiril durmalıdır ancak jartiyer tam olarak oturmalıdır. Böylece gecelik sizi daha zayıf gösterir ve teninizde kayarak çekici hissettirir. Jartiyer ise hatlarınızı tam olarak ortaya çıkarırı, göğüslerinizin daha dik durmasını sağlar.

Beden seçimi yaparken diğer bir sorun ise alt beden ile üst bedenin farklı olmasıdır. Göğüsleri büyük olan ya da basenleri geniş olan kadınlar bu sorunu yaşayabilecektir. Ürünlerden biri tam olarak otururken diğeri dar ya da geniş gelebilir. İşte bu sorunu yaşamamak adına vücuda tam olarak oturan ürünlerdense esneme payı olanlar seçilmelidir. Örneğin basenlerinizle ilgili sorununuz varsa göğüsleri saran ancak aşağı doğru açılan gecelik ideal bir seçimdir. Beden seçimi konusunda da sorun yaşamazsınız. Eğer çok beğendiğiniz ürün varsa ve risk alacaksanız bu sefer de kumaş yapısı esnek olanları seçmelisiniz. Örneğin bedeni S olan ürün yerine S/M uyumlu olan ürünü almalısınız. Böylece esneme payı vücudunuza uyum sağlayacaktır.

Hangi Ürünü Seçmeli?

Fantezi giyim modelleri o kadar fazladır ki içinden seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Bunun için öncelikle bedeninize uygun ürünleri seçmelisiniz. Kusurları örten ve güzellikleri ortaya çıkan modelleri sizi daha güzel gösterecektir. Renk seçimi ile teninizi ortaya çıkarabilirsiniz. Eğer fantezi dünyasına yeni adım atanlardansanız öncelikle daha sade modeller seçmelisiniz. Bunları kullandıkça memnun kalacak ve daha cesur seçimler yapacaksınız. Yaptığınız seçimler size hemen artı olarak dönecektir. Daha önce yaşamadığınız deneyimleri yaşamak ve kendinizi yeniden keşfetmek için kalıplara, tabulara takılı kalmak yerine yeni ve farklı seçimler yapmalısınız.

Fantezi Giyim Sadece Kadına mı Özgüdür?

Fantezi giyim denilince akla hemen kadınlar için gecelik, jartiyer, kostüm gibi modeller gelir. Ancak fantezi dünyasında sadece kadınlar değil erkekler de aktif rol oynamalıdır. Karşılıklı olarak ne kadar etkileşim sağlanırsa o kadar eşsiz dakikalar kaydedilecektir. Bu nedenle erkek fantezi dünyası da kadınlar kadar olmasa da geniştir. Erkekler için çeşitli figürler içeren tanga modelleri, deri aksesuarlar gibi ürünleri görmek mümkündür.

Erkek fantezi kostüm modelleri de mevcuttur. Örneğin garson ya da asker polis üniforması gibi kostümler ile erkekler de fantezi dünyasına dahil olmaktadır.

Fantezi Giyim Ürünleri Aşk Hayatını Nasıl Etkiliyor?

Fantezi giyim ürünlerine kadın erkek her iki cinsin de yoğun bir ilgisi mevcuttur. Pek çok kişi bu ürünleri yakın markaja alır ancak bir kısmı satın alma kararını vererek harekete geçer. Bir kez fantezi çamaşır alanlar ise vazgeçemeyerek devamını getirecektir. Çünkü bu çamaşırların hem kendileri hem de partnerleri üzerindeki olumlu etkisi yadsınamaz bir gerçektir.

Bir süredir evli olan ve gece hayatı sıradanlaşmaya başlayan kişiler, sevgili olan ve ilişkilerini daha ateşli hale getirmek isteyenler, yeni deneyimlere açık olanlar, ilişkisindeki sorunları unutturmak istenler gibi pek çok kesim için fantezi giyim imdada yetişmektedir.

Fantezi giyim ürünleri sayesinde çiftler birbirine karşı farklı bir bakış açısı kazanacaktır. Karşılıklı olarak daha ateşli ya da aşk dolu düşünceler ortaya çıkacaktır. Sadece çiftlere özel anlar yaşanacağı için daha fazla ve daha özel anlar biriktirilecektir. Adet çiftler arasında yeni bir dille iletişim kurulacaktır. Tüm bu etkiler psikologlar ve çift terapistleri tarafından belirlenen ve tavsiye edilen davranışlardır.