Aksesuar

Aksesuar

Bayan iç giyim aksesuarları sütyen kopçaları, uyku gözükleri, eldiven, jartiyer bandı gibi ürünler kapıda ödeme imkanı ile camasirkazani.com da Aksesuarlar bir çok çeşitten oluşmaktadır maske ve benzeri aksesuarlar genellikle fantazi giyim kategorisinde sergilenmektedir.

Aksesuar

Aksesuar modelleri kapıda ödeme imkanı ile camasirkazani.com da

İç Giyim Aksesuar

İç giyim aksesuarları, sütyen ve jartiyer takımı aksesuarları camasirkazani.com da üstelik kapıda ödeme imkanı ile aynı gün kargo

Sütyen Kopçası

Sütyen kopçaları bedeninize göre ayarlana bilen bir aksesuardır. Büyük veya küçük sütyenlerin vücud tipinize uygun olması için koçpa kullanabilirsiniz. Sütyen kopçaları kapıda ödeme imkanı ile camasirkazani.com da satılmaktadır.

Uyku Gözlüğü

Uyku gözlükleri genellikle gece en ufak ışığa karşı rahatsızlık yaşayanlar için kullanılabilir. Birbirinden şık her renkte uyku gözlüğü camasirkazani.com da üstelik kapıda ödeme imkanı ile hemen kargolanır.

Maske

Maske modelleri genellikle fantazi giyim kategorisinde sergilenen bir üründür. Mika ve dantel tasarımların yanı sıra kadife modeller ile çok fazla çeşide sahip maskeler kapıda ödeme imkanı ile camasirkazani.com da

Jartiyer Bandı

Jartiyer için kullanılan bir aksesuardır. Jartiyer bantları bacaklarınıza takabileceğiniz tekli veya çiftli modellerdir. Çorap bandı olarak ta adlandırılan bu mini aksesuarlar saten ve penye kumaştan üretilir. Esnek olduğu için beden yoktur.

Silikon Göğüs

İç Giyim aksesuarı olarak adlandırılıan silikon göğüsler genellikle ameliyat ile göğüslerini aldıranlar tarafından kullanılır.