Külot

Külot sık sık değiştirilmesi temiz olması gereken bir iç çamaşırıdır. Külotlar slip, boxer, şort gibi günlük yaşamda sık sık kulanılarak ve gün içerisinde rahat hissettirecek modelleri ile bu kategori altında sunulmaktadır. Beğendiğiniz külot modellerini ister kapıda, ister 9 taksitle sipariş verebilirsiniz.

Külot

İnsanların iç çamaşırı olarak nitelendirdiği külot hayatımızda aslında çok büyük bir yere sahiptir. Her ne kadar size önemsiz gibi gelse de bu giyim türünü kullanmadığınız bir gün bile geçmiyor. Zamanla birçok farklı versiyonları çıksa da hepsinin genel adı külottur. Birçok farklı çeşitte ve renkte üretilebilir külotlar.

Külot Modelleri

Pamuklu, tüllü, saten, dantelli, fırfırlı vs. derken çok ilginç tasarımlarla da karşımıza çıkabilir. Bu kadar farklı külot seçeneği içerisinde, alırken sizin de birçok kritere dikkat etmenizi gerektiriyor. Mesela alacağınız külotların ter özelliği oldukça önemlidir. Sizi terletmeyen bir kumaş türü seçmek, hava alan bir kumaş türü seçmek oldukça önemlidir. Bu nedenle sıklıkla tercih edilen kumaş türü penyedir.

Bikini Külot

Penye hava alır ve sizi terletmez, terlemeniz durumunda da teri emerek sizin rahatlığınızı sağlar. Fakat saten kumaşlar sizi terletir ve teri emmez. Ayrıca sıkı bir saten külot ise terlettiği gibi vücuttan terin çıkmasını da engellediğinden bir müddet sonra su toplamasına neden olur. Ayrıca bir diğer kriter külotun dikişsiz olmasıdır. Dikişler giyilen dar kıyafetlerde görülebileceği için pek istenen bir durum değildir. Bu nedenle külot seçerken dikişlerinin olmamasına dikkat etmek gerekir.

Slip Külot

Sağlık açısından da külot seçeneği oldukça önemlidir. Alacağınız iç çamaşırlarının hijyenik ve sağlık kurallarına uygun olması gerekiyor. Bedeninizi tahriş edecek, içerisinde kanserojen maddeler taşıyan, sentetik kumaşlardan üretilmiş, alerjik etkiler yaratabilecek kumaş türlerinden uzak durmak gerekecektir.

Boxer Külot

Özellikle pamuklu ve anti bakteriyel külotlar seçmek önemlidir. Yaygın olarak kullanılanlar arasında penye, Jarse, pamuklu, saten külotlar yaygındır.

Pamuklu Külot

Külot modelleri arasında her duruma uygun bir külot çeşidi bulunmaktadır. Giyilen kıyafetlerin üzerinizde daha çekici durmasını sağlayan ve vücut hatlarınızı daha seksi göstermeye yarayan seksi iç giyim türlerinin yanında, fantezi giyim türleri arasında olup, özel gecelerde giyilen iç çamaşırlara kadar, hatta hamile külotları, çocuk külotları gibi birçok çeşidinin bulunması mümkün.

Penye Külot

Seksi iç giyim külotları arasından birini örnek vermek gerekirse, silikonlu külotlar gösterilebilir. Silikonlu külotlar, oldukça doğal bir görünüm sağlayan ve kalçalarınızı oldukça dik ve yumuşak gösteren, arka tarafında silikon bulunan ve kalçalarınızı dolgun göstermeye yarayan bir külot çeşididir.

Şort Külot

Bu külot türlerinde kullanılan silikonlar terlemenizi engelleyen, koku yapmayan ve teninize uyum gösteren bir maddeden yapılmışlardır. Duruşunuz sizin için önemli ise, mutlaka kullanmanız gereken bir külot biçimidir ve oldukça doğal bir görünüm sergiler.

Dantel Külot

Hiçbir şekilde iz belli etmediği için her türlü pantolon ve giysi türü ile kullanılır. Bu külotlar elde yıkandığı sürece deforme olma ihtimali yoktur. Birçok kadın tarafından sürekli olarak kullanılan bu külot türleri kullanımı oldukça rahattır ve sizi hiçbir şekilde rahatsız etmez.

Dikişsiz Külot

İç çamaşırı, daha doğrusu banka külot çeşitleri arasında en fazla kullanılan ve gün geçtikçe kullanım alanı genişleyen bir diğer tür de tangalardır. Tangalar kenarları ipli olan ve ön ve arkası normal külot gibi kumaşlı olan ve görünüm olarak bikiniye daha çok benzeyen iç çamaşırı çeşididir.

İz Yapmayan Külot

Kendi arasında çok farklı çeşitleri ve renkleri olan bir iç çamaşırı türüdür. Bu kadar fazla sevilmesinin ve kullanılmasının nedeni ise hem kusursuz bir görünüm sunması, hem de rahatlığıdır.

Popo Kaldırıcı Külot

Özellikle dar pantolon ve taytlarda kullanılan bu iç çamaşırlar, külot izlerini ortadan kaldıran bir özelliğe sahiptir.

Toparlayıcı Külot

İzi belli olmadığı için de oldukça rahatlıkla kullanılabilir. Giyilen kıyafet türü ile aynı renk uyumunu sağlamak da görünmemesi açısından oldukça önemli bir diğer kriterdir.