Kategoriler
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Daha iyi bir alişveriş deneyimi için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Dantel Gecelik

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Dantel gecelik modelleri birbirinden şık ve seksi detaylarla hazırlanmıştır. Bu kategoride yer alan ürünleri incelediğinizde büstiyer modellerin yanı sıra babydoll dantel fantezi gecelikler, sabahlıklar ve daha pek çok modele ulaşabilirsiniz. Her biri daha feminen bir görünüme ulaşmak için tasarlanan dantelli gecelik modellerine aynı zamanda fantezi gecelik modelleri adı verilmektedir. Seksi bir görünüm kazandırırken vücut hatlarınızı ortaya çıkaran bu modeller günümüzde en çok tercih edilen gecelikler arasındadır. Zaten sabahlık olarak da kullanıldığı için uzun vadede tercih edilebilir.

Seksi dantel gecelik modelleri farklı renkleri bir araya getirmiştir. Siyah, kırmızı, beyaz, bordo, turkuaz ve mavi gibi renklerin ön planda olduğu seksi geceliklerin fiyatları da uygundur. Farklı fantezi kıyafetlerle anında kombin yapabileceğiniz bu gecelikler unutamayacağınız bir gecenin kapısını aralayacaktır. Çünkü modelleri incelediğinizde özel bölgeleri açık ya da transparan dantelli olan bu gecelikler, partnerinizi her zaman mutlu edecektir.

Fantezi Gecelik Modelleri

Genelde kısa tarz olarak kullanılan fantezi gecelikler rahatlık garantisi veriyor. Uzun gecelerin vazgeçilmezi olan bu geceliklerin terletmeye karşı dirençli olduğu da biliniyor. Çünkü kaliteli kumaşlarla hazırlanan bu ürünler sayesinde gece boyu kullanım gerçekleştirilebiliyor. Çamaşır Kazanı en uygun fiyat anlayışıyla fantezi gecelik modellerini sunarken aslında vücudunuzu ön plana çıkarmanızı sağlıyor. Gecelikler aynı anda sabahlık olarak da kullanılabiliyor.

Dantelli Seksi Gecelik Modelleri

Dantelli gecelik modelleri kendi arasında farklı modellerle dikkat çekiyor. Daha seksi bir görünüme ulaşmak isteyen kadınlar transparan ya da özel bölgesi açık ürünleri satın alabilir. Yine bu süreçte özel kumaşlarla üretildiği için sararma ya da solma gibi bir durum söz konusu değildir. Kısa veya uzun modellerin yer aldığı bu kategoride aslında bacak ve göğüs detayları ön plandadır. Yani dantelli geceliklerin amacı aslında bu detayları ortaya çıkarmaktır. Haliyle özel gecelerde artık dantelli gecelikler tercih ediliyor.

Kısa Dantelli Gecelik Modelleri

Günümüzde kısa dantelli geceliklerin de kullanıcı kitlesi artmaktadır. Bu ürünler daha çok bacak güzelliğini ön plana çıkarmak isteyen kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca kısa geceliklerde göğüs detayı da bulunuyor. Yine sıcak ve özel bir gecenin vazgeçilmezi olan kısa dantelli gecelik modelleri ile beraber partnerinizi ve kendinizi mutlu edebilirsiniz. Üstelik bu modeller kadınların kendi tarzını oluşturmasına da yardımcı oluyor.

Uzun Dantelli Gecelik Modelleri

Kısa dantelli gecelikler, uzun modellere alternatif olarak geliştirilmiştir. Bu sayede kadınlar kendi zevkine uygun seçimler yapabilmektedir. Genelde uzun veya kısa modellerin dantelli olanları satın alındığı için her zaman memnuniyet sağlanmaktadır.

Dantelli gecelik modelleri farklı tarz oluşturmak isteyen her kadın için özeldir. Bu durum özel geceler için de geçerlidir. Üstten göğüs, alt kısımdan ise bacakların güzelliğini yansıtan bu ürünler gece boyunca rahat hareket etmenizi sağlamaktadır. Çamaşır Kazanı olarak birbirinden seksi ve güzel gecelik modellerini sizlere sunarken en uygun fiyat garantisi sunmaya devam ediyoruz.

Dantelli Gecelik Nasıl Seçilmeli?

Dantelli olsun veya olmasın gecelik seçerken bazı kriterler ön plandadır. Dişiliğin en güzel sembollerinden olan geceliklere dantelli modeller her zaman dikkat çeker. Zaten son derece seksi gösteren dantelli gecelikler için farklı detaylar da sıralanmaktadır. Özel gecelerde giyilen bu kıyafetler sabahlık olarak da kullanılabilir. Haliyle kadınlar model ve renk tercihi yaparak en uygun fiyatlarla gecelik siparişi verebilir. Dantelli geceliklerde ayrıca transparan ve özel bölgeleri açık seçenekler de yer almaktadır. Bu durum dantelli gecelikleri diğer gecelik modellerinden ayırmaktadır. O halde dantel gecelik için vakit kaybetmeden bu kategoriden seçim yapabilirsiniz.