Kadın Külot Modelleri
Kadın külot seçenekleri hem bir ihtiyaçtır hem de kadınların kendisini iyi hissetmesinde büyük rol oynar. Günlük hayat için rahat modeller seçilirken, özel günler daha şık modeller mevcuttur.
Külot Seçenekleri
Külot denilince akla gelen standart model slip külotlardır. Herkesin çocukluğundan beri giydiği bu külotlar pamuklu kumaşı sayesinde sağlıklı ve rahattır. Kadınlar günlük hayatında bu modelleri tercih eder. Her kıyafetin içine giyilebilir ve kullanımı kolaydır. Kadın külot modelleri renk ve desenlerle farklılık gösterir. 
Slip dışındaki külot modelleri de artık günlük kullanıma uyarlanmaktadır. Brazilian külotlar hem şık hem de rahattır. Kalçaları saran bir yapısı vardır ve ön kısmı da geniştir. Bu sayede günlük kullanımda rahatsız etmez. Bu modelin daha kapsayıcı olanı ise hipster külotlardır. Kesimi biraz daha şortları andırır. Hipster külot gençler tarafından çokça tercih edilen bir modeldir. Aha da rahat etmek isteyenler ise kadın boxer külot modellerini tercih edebilecektir. Tamamen sarması ve toparlaması ile sevilerek kullanılır. 
Diğer modeller ise günlük kullanımdan ziyade fantezi ürünlerdir. Fantezi külot modelleri arasında string ve tangalar başı çeker. Bu modelde külotun arkası oldukça incedir ve kalçaları sarmaz. Dolayısıyla kalçada külot izi yapmayacaktır. Bu yönüyle dar etek ve pantolonların altına sıklıkla kullanılır. Çoğu insan için rahatsız edici gelen bu ürün alışanlar içinse vazgeçilmezdir. String külotun diğer bir versiyonu ise tangalardır. Bu modelin arkası tamamen ip olduğu gibi beli de ip şeklindedir. Genellikle gece hayatında tercih edilen modellerdendir. 
Doğru Külot Seçimi
Kadın iç giyim denilince akla ilk gelen olmazsa olmaz olan külotlardır. Her kıyafetin içine mutlaka giyilir. Rahat etmek ve sağlıklı olmak için külot kullanımı şarttır. Günlük kullanım için en uygun külot kumaşı pamuktur. Sağlığa zararlı değildir ve teri, nemi emer. Pamuk külot modelleri hem günlük kullanım için hem de fantezi için oldukça çeşitlidir. 
Saten külotlar ise kendisini özel hissetmek isteyenler tarafından tercih edilir. Satenin ipeksi dokunuşu ile kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. Ben her an kendimi özel hissetmeliyim diyenler ise dantel külot modelleri ile özgüvenini arttıracaktır. 
Hamile Külotları 
Hamilelik vücudun olağanüstü bir değişime uğradığı geçici bir süreçtir. Ancak bu süreçte külotlardan tutun da dış giyime kadar tüm dolabı değiştirmek gerekir. Büyüyen karın nedeniyle normal külotlar karnı keser ve bebeğin sağlığını da tehdit eder. Bu nedenle hamile külotu kullanmak şarttır. Bu modeller karnı da içine alacak şekilde geniştir. Karnı sardığı için annelerin güvende hissetmesini sağlar. Hamile iç giyim ürünlerinin tamamı hem anne hem de bebeğin sağlığı düşünülerek üretilmiş sağlıklı ürünlerdir. 
Tüm bayan külot modelleri ve çok daha fazlası için markamızı tercih ederek kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.