Bayan İç Giyim

İç giyim ürünleri, gizli ambalajıyla ister kapıda, ister 9 taksitle sadece camasirkazani.com' da aynı gün kargolanır. İç giyim markalarına ait en kaliteli ürünleri en uygun fiyata bu kategori altında inceleyebilirsiniz. Sezon sonu ve stok bitirme kampanyalarını yakından takip etmek için hemen üye olun, ayrıca tüm iç giyim siparişleriniz ücretsiz olarak hediye paketinde gönderilmektedir. Fantazi iç giyim ürünleriniz gizli ambalajında, kargo paketi üzerinde hiçbir şekilde çamaşır, iç giyim ibaresi olmadan gönderilmektedir. Beğendiğiniz tüm ürünler aynı gün kargo imkanı ile ister kapıda, ister 9 taksitle sipariş verebilirsiniz. 

İç Giyim

İç giyim sektörüne dair sizlerde artık dilediğiniz zaman pc başından alışveriş yapacağınız internet adresi arıyorsanız bu konuda en ideal seçimleri yapmanız için öncülük ettiğimizi sizlere söyleyelim. Böylece aradığınızı anında bulabilecek ve bu sektörde var olan eksiklerinizi binlerce model arasından seçerek alabileceksiniz. Dijital platform üzerinde güven içerisinde alışveriş yapmanız için her geçen gün kendimizi yenilediğimizi ve geliştirdiğimizi de biliniz. Bayan iç çamaşırları ürün yelpazesi olarak net sisteminde en geniş ürün gamına sahip tek platform olmaktayız. Böylece sizde en çok sevdiğiniz ve beğendiğiniz bir parçayı almanın rahatlığını sitemizde bulabileceksiniz. Siz değerli müşterilerimiz için her zaman çok daha kaliteli ve uzun yıllar giyebileceğiniz bir ürün alışverişine de imza atabilmeniz yönünde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Dünya çapında marka olan, sundukları bayan iç giyim yelpazesi ile eğilim olmayı başaran ve ilgi gösterilen firmaların 2015 yılı modellerini de anında görebilir ve inceleyebileceksiniz. Alacağınız iç giyim ürünlerini gündelik yaşantılarınızda kullanabileceğiniz kategorimiz ve fantezi- erotik ürün grubumuz olarak ikiye ayırabiliriz. Siz hangi alanda bir alışveriş yapmayı planlıyorsanız hemen bu bölümümüzü tercih edebilirsiniz. Yapacağınız her türlü alışverişinizin gizlilik prensipleri dâhilinde gerçekleşeceğine bu sürecin teslimata kadar böyle olacağını da bilmenizi isteriz. Yani herhangi bir güven sıkıntısını da bizimle birlikte yaşamadığınıza şahit olacaksınız. Sorunsuz ve kusursuz bayan iç giyim satın alımı için A' dan Z' ye en elit hizmet desteğini yılın her dönemi Çamaşır Kazanı'nda uygun ödeme koşullarıyla bulabilirsiniz. Bu zamana kadar binlerce kişiye bu alanda memnun kaldıkları bir hizmet imkânını sunduğumuzu da yorumlarsan öğrenebilirsiniz. Satış sitesi olarak temel hedeflerimizden birisi de sizlere çok ciddi indirim oranları, tahmin bile edemeyeceğiniz kampanyalar ve fırsatlarla ekonomik anlamda da yüzünüzü güldürmeyi sağlamaktır. Kesenize zor durum bırakmadan iç giyim ve çamaşır gruplarını almak artık sadece sizin elinizde. Arzu ederseniz kapıda paketinizi aldığınızda nakit olarak ödemenizi gerçekleştirebilir ya da kredi kartlarınızla peşin fiyatına taksitli olarak yapabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bayan İç Çamaşır

İç çamaşırları insan bedeni için azımsanamayacak bir öneme sahiptir. Bireyin gün boyu rahat ve huzurlu bir şekilde hayatını devam ettirebilmesi için gereklidir. Kullanılmadığı takdirde insan sağlığı için zararlı etkileri olması olasıdır. İnsan vücudu ve hayatına etkileri bu derece fazla olan bir giyim türünün basit ve sıradan bir şekilde olması beklenmez. İnsanların hangi yaşta olursa olsun iç çamaşırları rahat ve kaliteli olmak zorundadır. Kalitesiz insan sağlığına olumsuz etki eden ve insanları rahat bir şekilde hareket etmesini zorlaştıran iç çamaşırları, insanların yaşam kalitesinin düşmesine neden olur. Bir insan giydiği iç çamaşırları rahat değilse öncelikli olarak rahat uyuyamaz, uykusuz kalır ve güne negatif bir enerji ile başlar. Eğer iç çamaşırlarından kaynaklanan bu rahatsızlık gün boyu devam ederse işlerini düzgün bir şekilde yapamaz gün boyu sıkıntı çeker. Firmamız internet sitesinde sunduğu iç çamaşırları ile bu durumla karşılaşma olasılığınızı sıfıra indirmeyi amaçlamaktadır. Siz müşterilerine sunduğu iç çamaşırları ürünleri ve çeşitleri ile her yaşta ve bedende ihtiyaçlarınıza cevap vermeye çalışmaktadır. İnternet sitemizde sizin hizmetinize sunulan iç çamaşırları ürünlerinde firmamız birinci öncelik olarak insan sağlığı dostu ürünler kullanmayı tercih etmektedir. Çünkü insan sağlığına zarar verici insan vücudunu tahriş ve rahatsız edici ürünler modeli ve türü nasıl olursa olsun siz müşterilerimize sunacağımız ürünler arasında değildir. Bu noktada iç çamaşırları ürünlerimizi kullanmaya başladığınız zaman bizi daha iyi anlayacağınızı belirtmek isteriz. Hiçbir şekilde sağlığınıza olumsuz etki edecek ve sizi rahatsız edecek iç çamaşırlarını firmamız olarak satışa çıkarmamaktayız. Bu yüzden internet sitemizi ziyaret ederken ve ihtiyacınız olan iç çamaşırlarına bakarken bunu göz önünde bulundurmanızı ve ürünlerimizin kalitesi konusunda bize güvenmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Yoğun iş temposundan dolayı zaman bulamamaktan ya da özel nedenlerinizden dolayı iç çamaşırlarınızı almakta zorlanıyorsanız, iç çamaşırları sıkıntınıza son veren internet sitemiz sizin yardımınıza hazırdır. İnternet bağlantısı olan cihanız ile internet sitemize girmeniz ve ihtiyacınız olan onlarca farklı model, kalite ve beden de iç çamaşırlarını evinizin ya da ofisinizin rahatlığında sipariş edebilirsiniz. Sipariş ettiğiniz iç çamaşırlarının ise çok kısa zaman içerisinde adresinize teslim edildiğine tanık olacaksınız

Sabahlık

Her insan sabahları uyanmış olduğunda rahat bir kıyafet ile evin içinde dolaşmayı ister. Bu yüzden de sabahlık adı verilen bir giyim türü ortay çıkmıştır. Sabahlıklar bulunduğunuz mevsim şartlarına uygun, rahat ve uyandıktan sonra ki ruh haline uygun giyim türleridir. Çok farklı kumaş özellikleri ve desenlerinde olmasına rağmen birçok ortak özelliği de bulundururlar. İyi bir sabahlık için en hafif ve sade olanı makbuldür. Sabahın mahmurluğu ile üzerinize alabileceğiniz en hafif şey olmalıdır. Bu yüzden özellikle gecelik takımları ile uyumlu sabahlıklar bulunur. Uyandığınızda üzerinize aldığınız sadece tek bir parça ile geceliklerinizi de sabahlık olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede çok daha pratik ve kullanışlı bir sabahlığınız olur. Sabahlıklar farklı amaçlar için çeşitlilik gösterebilir. Sabahlığı kullanacağınız zamanlar bu amaçları oluşturur. Örneğin balayında kullanacağınız sabahlıklar, evde kullanacağınız sabahlıklar, hamilelik ve loğusa döneminde kullanılacak sabahlıkların hepsi birbirinden farklı kriterler içerir. Bu yüzden de hangi amaç için seçeceğinizi sabahlığı almadan karar vermeniz gerekiyor. Seçeceğiniz sabahlığın kumaşı sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Kesinlikle içerisinde naylon katkısı olan kumaşlardan, sentetik kumaşlardan seçilmemelidir. Bu tür kumaşlar hem sizi rahat ettirmeyeceği gibi, hem de bir takım cilt hastalıklarına neden olur. İlk başlarda tahriş ile başlayıp, daha sonra egzama gibi sıkıntılara yol açabilir. İçerisinde kimyasal bulunan kumaşlar veya kumaş boyaları kanser etkisine kadar birçok tehlikeyi barındırır. Bu yüzden kumaşı seçerken oldukça dikkat olmak gerekir. Sabahlıklarda seçeceğiniz bedenler de oldukça önemlidir. İnsanlar sabahları kalkmış oldukları zaman bir miktar rahat etmek isterler. Mutlu geçen bir günün ilk şartıdır bu. Bu yüzden de sizi rahat hissettirecek, sıkmayan, terletmeyen sabahlıkları seçmek gerekir. Hatta mümkünse kendi bedeninizden bir beden büyük sabahlıkları bile alabilirsiniz. Eğer sabahlığı özel bir gecenin sonunda ki sabah için alıyorsanız, görselliğe biraz önem vermek gerekecektir. Bu yüzden seksi ve şık bir sabahlık seçebilirsiniz. İlginç tasarımlara ve renklere sahip sabahlıklar oldukça iddialı ve seksi duracaktır. Ayrıca bedeninize ve ten renginize uygun sabahlıkları seçmek de görünüm açısından oldukça etkili olacaktır.

Sütyen

Genellikle bayanların kullandığı hatta çoğu zamanda kurtarıcıları olan sutyenler hakkında bazı doğru bilinen yanlışlar hakkında birkaç önemli bilgi verelim. Bilinen en büyük yanlışlardan ilki sutyenlerin kanser yaptığı söylentisidir. Sutyenlerin göğüsleri dik tuttuğu için zehirli maddelerin göğüs ucunda biriktiğini ve kansere neden olduğu söylenmekteydi. Ünlü bilim adamlarının araştırmalarına göre sutyenin herhangi bir etkisi nedeniyle göğüs kanserine neden olmadığını kanıtlamışlardır ve bu efsaneyi yalanlamış bulunmaktadırlar. Bilinen diğer büyük yanlıştan bir diğeri ise sabit bir sutyen numarasına takılıp kalmak. Sutyenlerde bir numara büyüyen ya da bir numara küçülen bayanlarda psikolojimken rahatsız oldukları gözlenmektedir. Halbuki normal günlük kıyafetlerimizde olduğu gibi sutyenlerinde her markaya göre farklı kalıp büyüklükleri bulunmaktadır. Bu yüzden hiçbir kalıp diğer bir kalıpla birbirini tutmayacağından bayanların morallerini bozacak herhangi bir durum olmamaktadır. Diğer bilinen bir yanlış ise yatarken giyilen sutyenin göğüslerin sarkmasını engellediği söylenmektedir. Oysa Amerika’da estetik cerrahlarının yaptığı araştırmalarda ortaya koyuluyor ki yatarken sutyen takmanın herhangi bir faydası ya da herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Yapılan diğer önemli yanlışlardan bir diğeri ise sutyeninizin kıyafetlerinizin altından görünmemesini istiyorsanız beyaz giymek her zaman mantıklı bir seçenek değildir. Bu durumlarda sizin en iyi yapacağınız renk seçimi ten renginize olabildiğince yakın bir sutyen rengi seçmeniz gerekmektedir. Böylece kıyafetlerinizin altından sutyenleriniz kıyafetleriniz altından gözükmesini engellemektedir. Diğer bilinen yanlışlardan bir diğeri ise sutyenler göğüsleri dikleştirir lakin bu sutyenlerin askısı sayesinde değil sırt kısmında kalan bantlardır. Bu bantlar göğüslerinize desteğin tam tamına yüzde doksan desteğini vermektedir. Bazı sutyenlerin ise arka kısımdan etinizi sıkıştırdığını göreceksiniz bu sutyeninizin kötü olduğu anlamına gelmemektedir. Hemen hemen bütün sutyenler sırt kısmında etinizi sıkıştırmaktadır. Bunun sebebi ise bu bantların vücudunuzu sıkı sıkıya sardığı için sırt bölgesindeki etinizi sıkıştırmaktadır. Buraya kadar anlatılan yanlış bilinen bilgilerin en önemlisi sutyenlerin ömürleriyle alakalıdır. Ülkemizde alınan sutyenler genellikle bir yerleri koptuğunda ya da yırtıldığında kullanımı bırakılmaktadır. Ama aslında ömürleri yaklaşık altı ile dokuz ay arasında olmaktadır.

Sütyen Takımları

Kadınların vücudunda en dikkat çekici görüntü göğüsleridir. Göğüsün küçük veya olması gerektiğinden büyük boylarda olması bu çekici görüntüye olan dikkatleri arttırmaktadır. Kadınların birçoğu sütyen takımları ile bu görüntülerine istedikleri formu kazandırmaktadırlar. Mesela göğüslerinde dikleştirici ve dolgunlaştırıcı etki yaratmak isteyen bayanların tercihi destekli, toparlayıcı bir görüntüye ulaşmak isteyen bayanların tercihi de toparlama özelliği olan sütyen takımlarından oluşmaktadır. Kadınların göğüslerini korumak, zaman zaman saklamak, zaman zaman göstermek adına tercih ettikleri sütyen takımları günümüzde her daim değişik birçok tasarım ile daha çekici, şık ve kullanışlı olarak değerli bayan müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Sütyen takımlarının bazı modelleri cildinizi ve fiziğinizi en iyi şekilde korumak için yardımcı olmaktadır. Çünkü kadınlar en başta vücutları konusunda çok hassastırlar. Sütyen takımları göğüslerinizde sarkma oluşmasını önlemek, göğüs yapınızı ve görüntünüzü korumak için kullanabileceğiniz en doğru aksesuardır. Sütyen takımları çok farklı kategorilerde satışa sunulmaktadır. Örnek verecek olursak, küçük göğse sahip olan bayanların göğüslerini olduğundan daha büyük gösterebilmeleri için destekli, içerisinde silikon bulunan sütyenler, büyük göğüslü bayanların ise göğüslerinin sarkmalarının önlenmesi ve daha derli toplu küçük bir görüntüye kavuşmaları için özel olarak tasarlanıp üretimi yapılan ve satışa sunulan toparlayıcı sütyenler. Sütyen seçimi yapılırken bayanların model seçimi haricinde beden ölçümlerine göre seçimlerini yapmaları gerekir. Aksi takdirde gerektiğinden küçük alınmış olan sütyen takılırken zorluk yaşanır ya da gerektiğinden büyük bir sütyen almışsanız göğsünüzde kayma yapabilir bu da hem rahat etmemenize hem de giymiş olduğunuz elbisenizin üzerinde düzgün bir görüntü vermemenize yol açar. Sütyeninizin göğsünüze tam olarak oturmasını ve kayma yapmayacak bir şekilde pozisyon almasını sağlamanız gerekir. Sütyeninizin bakımını da doğru bir şekilde yapmanız gerekir. Üretiminde kullanılan kumaş seçeneğine ve aksesuar tercihlerine göre yıkama ya da kuru temizleme talimatlarına uyulması gerekir. Böylelikle sütyeninizi daha uzun bir süre kullanabilirsiniz. Siz değerli bayanların iyi görünmeleri ve kendilerini daha iyi hissedebilmeleri adına iç giyim ürünlerini en iyisinden seçmek için gereken hassasiyeti göstermelerinde rol oynamak firmamızın başlıca hedeflerindendir. İç çamaşırı pazarlayan şirketimiz en iyi ürünü size sunabilmek için gereken özen ve gayreti göstermektedir.

Büstiyer

Kadınların güzel görünmeleri sadece makyaj ve estetik operasyonlara bağlı değildir. Kadınlar giydikleri ve kullandıkları aksesuarlarla da sağlanabilir. Bu aksesuarlar bir takım görsel illüzyonlar yaratarak kusurlu kısımlarınızı görünmez hale getirebilirler. Üstelik bunlar sadece giyim ile olur. Acılı ve pahalı estetik operasyonlar yapmanıza gerek yok. Doğru desen ve renk seçimi ile kendinizi daha zayıf ve uzun gösterebilirsiniz, dolgulu silikonlarla göğüslerinizi daha büyük gösterebilir ve korselerle daha kıvrımlı vücutlara sahip olabilirsiniz. Bunlar kadınlar için hiç şüphesiz vazgeçilmez aksesuarlardır ve işlevleri oldukça büyüktür. Bu gün işte bu aksesuarlardan biri olan büstiyerlerle ilgili konuşacağız. Büstiyerler hem belinizi sıkarak daha ince göstermeye çalışacak ve göğüslerinizi yukarı kaldırarak daha dolgun ve dik gösteren önemli aksesuarlardandır. İlk defa Fransa’da kullanılmaya başlanmıştır ve adı da Fransızca kökenlidir. İlk çıktığı dönemde de aynı işlev için kullanılır ve bel bölgesinden kadınları sıkıp, göğüsleri kaldırarak daha kıvrımlı bir vücut yaratma maksadı taşır. O zamandan bu yana kadınların vazgeçilmez iç giyim türlerinden biridir. Özellikle gelinliklerin altına büstiyer giymek son zamanların kanunlaşmış bir kuralıdır. En önemli konulardan biri büstiyer alırken nelere dikkat etmek gereğidir. Aslında bu soruya verilecek yanıt, büstiyer ne amaç için kullanacağına göre değişecektir. Çünkü büstiyerler kullanım amacına göre ikiye ayrılırlar. Birincisi kıyafetlerin altına giymek ve görünüşünüzü düzeltmek amacı ile giyilirken, ikinci büstiyer türleri fantezi giyim adı verilen seksi iç çamaşırlarına verilir. Bu iki türü seçerken farklı kriterlere bakmak gerekecektir. Bu yüzden iki farklı kriter belirlemek gerekecek. İlk olarak birinci kategori için konuşalım. Bu kategoride ki büstiyerler, giyilen elbisenin altında belli olmamalıdır. Bu nedenle oldukça düz sade bir büstiyer seçmek gerekiyor. Mümkünse dikişleri ve elbisenin altında belli olacak detayları olmamalıdır. Renginin seçimi de çok önemlidir. Giyilen kıyafete uygun bir büstiyer giyerseniz elbisenin içerisinden belli olmayacaktır. Fakat bu tarz büstiyerlerin rahatlığı ve sağlığınıza etkisi de dikkate alınmalı. Eğer vücudunuzu tahriş edecek bir kumaş ise veya sizde alerjik etkiler yaratacak bir kumaş türü ise bu büstiyer kesinlikle kullanılmamalı. Alacağınız büstiyerin kumaşı sentetik ise, veya sentetik kumaş boyaları kullanılmış ise bu ürünü seçmemekte fayda var. İçerdiği kimyasallardan dolayı kanserojen riskler taşıyabilir. Hem rahtalığı hem de görünümü açısından giyeceğiniz elbise ile birlikte büstiyeri daha önce mutlaka denemelisiniz. Bu saye de eksiklikleri ve ihtiyaçları daha iyi anlayabilirsiniz. Bir diğer büstiyer seçeneği, özel gecelerde giyilen seksi büstiyerlerdir. Genel olarak kombinezon, sutyen, külot ve büstiyer olarak takım halinde satılırlar. Bu çok daha seksi bir görünüm yaratır. Bu büstiyer takımlarında rahatlığa çok da önem verilmeyebilir. Sonuçta sadece özel bir gecede kısa süreli olarak kullanılır. Bunda asıl önemli olan şey görünümdür. Asıl amaç partnerinizi baştan çıkarmak ve onda bir takım hisleri uyandırmaktır. Bu konuda da çok farklı tasarım ve renklerde büstiyer takımlarını kullanabilirsiniz. Genelde siyah ve kırmızı renklerinin kullanılmasına rağmen farklı renklerde de bulabilirsiniz. Bu aksesuarlar seksilik açısından oldukça işlevseldir. Hem vücut hatlarınızı belirginleştirip, kıvrımlarınızı ortaya çıkartır, hem de renk ve tasarımları ile karşınızdakini baştan çıkarabilecek imkanı tanır. Size sunulan bu aksesuarları doğru kullanmış olduğunuz zaman tüm kusurlarınızı örter ve tam olmak istediğiniz gibi bir kadın olabilirsiniz. Önemi olan hangi durumlarda ve zamanlarda hangi aksesuarı kullanmak gerektiğini bilmektir. Bu sayede çok rahat illüzyonlar oluşturabilir ve tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Jartiyer

Basit bir tanımlama yapmak gerekirse jartiyerler çorapları dizin üstünde tutmaya çalışan yardımcı aksesuarlardır. Temel olarak jartiyerler iki parçadan oluşur. Bunlar çoraplar ve onları yukarıda tutan askılardır. Birbirinden farklı onlarca jartiyer türü, rengi ve deseni olmasına rağmen hepsinin ortak özelliği kadınları oldukça seksi göstermeleridir. Jartiyer kullanmak kafanızda oluşturduğunuz zorluklarda değil. Özellikle jartiyer kullanmanın rahatlığını keşfeden kadınlar sürekli olarak bu ürünleri kullanmak istiyorlar. Siz de bir kere jartiyer giymiş olduğunuz zaman külotlu çoraplarda zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Jartiyerlerde stripe adı verilen bir parça bulunur. Bu parçalar genel olarak jartiyerlerde ki çorabın uzunluğunu ayarlamaya yarar. Bu aksesuarların alt tarafında bulunan klipsler çorabı tutar ve bacağa yapıştırır. Jartiyerin kullanımı da oldukça basittir. Giyeceğiniz jartiyerlerde her bacak için ikişer tane klips bulunur. Klipslerin birini öne, diğerini de yana tutturmak kullanım açısından oldukça uygundur. Klipsleri arkaya takmamak jartiyer için önemlidir. Hem arkaya takmak zordur, hem de oturmuş olduğunuzda bu klipsler bacağınıza batarak sizi rahatsız edebilir. Fakat en önemli neden bunlar değil. En önemli neden, siz oturmuş olduğunuzda stripeler gerileceği için klipsler çoraptan çıkabilir veya çorapları yırtabilir. Bu yüzden stripeleri yandan ve önden tutturmak daha kullanışlı ve garanti bir yoldur. Eğer jartiyerleri daha kolay giymek istiyorsanız önce klipsleri tutturmak, daha sonra jartiyeri giymek daha kolaydır. Bunu şu adımlarla yapabilirsiniz; yapılanın aksine jartiyer ilk belinize bağlamayın. Önce çorabı ayağınıza geçirin, daha sonra uygun boylarda klipsleri çoraba tutturun ve daha sonra jartiyeri belinize bağlayın. Bu daha düzgün bir görünümün yanında daha kolay bir kullanım sağlayacaktır. Jartiyer ile ilgili bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Bunlardan ilki dar giysilerle jartiyer kullanmamaktır. Bu dışarıdan görünmesine neden olacaktır. Sıkı ve dar giysiler için klips olmadan da bacağınızda durabilen stay-up çoraplarını kullanabilirsiniz. Bir diğer nokta jartiyeri her zaman külotun altına giymektir. Aksi taktirde tuvalette külot ile birlikte jartiyeri de çıkarmanız gerekecektir. Ayrıca jartiyer ile birlikte kullandığınız çoraplar dantelli ise klipsleri dantelin en ince motifli yerine denk getirmelisiniz.

Atlet

Atlet modelleri kadınlar için iç giyimin en önemli parçasıdır. Atletler genellikle penye kumaşlardan üretilmekte olup dantelli veya tül modeller ile genişletilebilir. Atlet modelleri arasında genellikle klasik kesim ve kemik olarak adlandırılan çarpaz askılı atlet modelleri çok fazla tercih edilir. Atletlerin en önemli özelliği teri emmesi ve vücudunuzu rahatsız etmemesidir. Atletler takım olarakta satılabilmektedir. Külot ve atlet takımı şeklinde atlet modeller genellikle çeyiz için tercih edilir. Sırt kısmı güpürlü atlet modellerinin yanı sıra göğüs kısımları da dantelli modeller oldukça fazladır. Kapıda ödeme ile atlet modelleri sadece sitemizden satılmaktadır.

Külot

Kadınlar için giyim türünün her çeşidi çok önemlidir. Sadece bir külot seçimi ile bile kadınların yürüyüşü, özgüveni, gülüşü ve davranışları değişebilir. Kısacası sadece bir külot seçimi bile kadınların kendilerini değiştirebilmelerine yeterlidir. Özellikle doğru seçilmiş bir iç çamaşırı giyen kadın kendisini çok daha seksi hissedeceği için, bu tüm gününü ve davranış biçimini de şekillendirebilecektir. Toplumda her zaman duyduğumuz gibi; “güzellik insanın içinden gelen bir şeydir.” Bu sözde muhtemelen iç çamaşırı kastedilmese de duruma oldukça uygun bir söz olduğu kesin. Çünkü iyi seçilmiş bir iç çamaşırının değiştiremeyeceği kadın yoktur. Asıl önemli olan konu doğru iç çamaşırın nasıl seçileceğidir. Birbirinden farklı onlarca model, renk ve detaya sahip iç çamaşırları arasında kendinize uygun iç çamaşırını seçmek, vücudunuzu iyi tanımanız ile olabilecek şeydir. Her iç çamaşırı her kadında aynı durmaz. Aynı renk ve modeller kadınlar arasında çok farklı etkiler yaratabilirler. Özellikle külot seçimi üzerine eğileceğimiz için sadece bu konu ile ilgili bir takım öneriler geliştireceğiz. Bayan külotları ikiye ayırmamız gerekirse, bunları yüksek bel ve düşük bel olarak ikiye ayırabiliriz. Özellikle 80’li yıllarda moda olan yüksel belli külotlar, bacak boyunu çok daha uzun gösteren bir işleve sahiptir. Bu yüzden de toplum arasında ayva vücutlu diye tabir edilen dar omuzlu, ince belli fakat geniş basenli kadınların tercih etmesi gereken külot modeli yüksek belli modellerdir. Özellikle de elma vücut denilen geniş bir bel ve omuzlara sahip kadınlar kesinlikle düşük bel külotlardan kaçınmalılar. Sadece standart vücut tipinde olan kadınlar, düşük bel külotları gönül rahatlığı ile giyebilirler. Standart olarak tanımladığımız vücut şekli kum saati gibi olan, yani orantılı omuz ve kalçalara sahip olan ve bel kıvrımları belirgin olan kadın tipleridir. Kendi bedeninize uygun bir külot seçtikten sonra, sıra size uygun bir renk seçmeye gelecektir. Genel olarak koyu renklerin, sizi olduğunuzdan daha fazla uzun gösterme etkileri var. Yani koyu lacivert, siyah, kahverengi, koyu gri gibi renkler seçerek boyunuzu uzun gösterebilirsiniz. Aynı şekilde vücut kusurlarını saklamak için soluk pastel renkler tercih edilebilir.

Jartiyer Büstiyer Modelleri

Kadınların seksi görünümleri için kullanmış oldukları giyim türlerinden biri de jartiyerlerdir. Jartiyerler, giyilen dizüstü çorapların aşağı düşmemesini sağlayan, çorapları klikler yardımı ile belinize bağlayan ve yukarıda tutan bir aksesuardır. Birçok farklı tasarımlarda jartiyer bulunmasına rağmen hepsinin ortak özelliği sizi oldukça seksi göstermesidir. Bir kesim tarafından rahatsız edici bulunsa da, rahatlığını keşfeden kadınların vazgeçmek istemeyeceği bir giyim türüdür. Jartiyer de esas önemli konu vücudunuza tam olarak oturmasıdır. Vücudunuza tam oturmayan jartiyerler sizi seksi gösteremediği gibi, oldukça komik veya itici gösterebilir. Bu nedenle jartiyer seçerken ve kullanırken bir takım kriterlere dikkat etmek gerekir. Bu kriterlerden biri yukarıda da söylediğimiz gibi bedeninize tam oturmasıdır. Bazı kadınlar daha zayıf görünmek için kendisinden birkaç beden küçük jartiyerler kullanıyor. Fakat bu jartiyerler, sizi sıkan yerlerden bacağınızın dışarı taştığını gösterdiği için sizi daha kilolu gösteriyor. Bu da asıl kaçtığınız şeye yakalanmanız demektir. Bu yüzden jartiyerin bedeninize uygunluğu önemlidir. Eğer kilo sorununuz var ise, kullanacağınız jartiyerin büstiyerli olmasına özen göstermelisiniz. Büstiyer sizi belden göğüslere kadar sıkacağı için fazla kiloları saklar ve kıvrımlı bir vücut ortaya çıkartır. Ayrıca göğüslerinizi de dikleştireceği için daha dolgun, dik ve seksi bir göğüs görünümü elde edebilirsiniz. Sizi sıkan bir jartiyer almamanız gerektiği gibi, büyük bir jartiyer takımı da almamalısınız. Üzerinizde bol duran bir jartiyer takımı seksilikten oldukça uzak olacaktır. Ayrıca jartiyer seçimi kadar, jartiyer çorabının seçimi de çok önemlidir. Yine kilolu bayanların kullanmaması gereken çorap türlerinden birkaçı dantelli ve silikonlu çoraplardır. Bu çorapların esneme kabiliyeti düşük olduğu için yine bacaklarınızın çoraptan taşacak gibi görünmesine neden olur. Eğer seksi görüntünüzü biraz arttırmak ve çok daha iddialı bir görünüme kavuşmak istiyorsanız farklı tasarıma ve kumaşa sahip jartiyerler seçebilirsiniz. Örneğin transparan ve fileli kumaşlardan yapılan jartiyerler çok daha seksi görünecek ve etkili olacaktır. Ayrıca renklerin bu konuda ki rolü de hiçbir şekilde yadsınamaz. Örneğin kırmızı renginin tutkulu ve seksi görünümünü kullanabilirsiniz.